POLECAMY

Brittany Murphy nie żyje!

Charyzmatyczna, młoda aktorka o nieprzeciętnej urodzie zmarła prawdopodobnie w wyniku rozległego zawału serca. Najnowsze doniesienia zza oceanu sugerują, że Britthany Murphy, była poważnie chora. Świadczą o tym znalezione w jej mieszkaniu recepty oraz śladowe ilości wymiocin.
Charyzmatyczna, młoda aktorka o nieprzeciętnej urodzie zmarła prawdopodobnie w wyniku rozległego zawału serca. Najnowsze doniesienia zza oceanu sugerują, że Britthany Murphy była poważnie chora. Świadczą o tym znalezione w jej mieszkaniu recepty oraz śladowe ilości wymiocin.

Nieprzytomną aktorkę leżącą pod prysznicem znalazła jej matka. Od razu wezwała pogotowie. Murphy została zabrana do szpitala karetką. Akcja reanimacyjna podjęta w drodze do centrum medycznego Cedars-Sinai w Los Angeles nie powiodła się.
Rzeczniczka szpitala do którego została przewieziona potwierdziła śmierć aktorki, odmówiła natomiast podania przyczyny śmierci. Prawdopodobnie poznamy jeszcze dzisiaj. Jak dotąd policja wyklucza zażycie narkotyków i udział osób trzecich. 

Brittany Murphy nie żyje!
fot.popfi.com

W przyszłym roku do kin ma wejść film “Expendables” w reżyserii Sylvestra Stallone, w którym Murphy zagrała jedną z głównych ról.

Aktorka znana była z takich filmów jak “Clueless”, “Przerwana lekcja muzyki”, “Nikomu ani słowa” czy “8. Mila”, zmarła w niedzielę nad ranem, o godz. 8 czasu kalifornijskiego. Miała 32 lata.

 Brittany Murphy 
 Brittany Murphy KW
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/9 lat temu
CHyba trezba być ibiszem albo cihopek aby się załapać na to zaszczytne miejsce na we-dwoje
/9 lat temu
ja tej pani nie znam... serio. nic mi jej nazwisko nie mowi.
/9 lat temu
no grała w "Just married" np :)
POKAŻ KOMENTARZE (1)