POLECAMY

Pani Anna Kalata w świecie showbiznesu

Była minister w rządzie PiS, LPR i Samoobrony pojawiła się na okładce sierpniowego magazynu SHAPE! Za sprawą drastycznej diety i niezwykłej metamorfozy stało się o niej bardziej głośno, niż w czasie sprawowania funkcji w rządzie.

Była minister w rządzie PiS, LPR i Samoobrony pojawiła się na okładce sierpniowego magazynu SHAPE! Za sprawą drastycznej diety i niezwykłej metamorfozy zrobiło się o niej głośniej, niż w czasie sprawowania funkcji w rządzie.

Anna Kalata kilka miesięcy temu poddała się metamorfozie, o której opowiadała na antenie “Dzień dobry TVN”. Następnie zmiana wizerunku posłanki stała się tematem programu “Uwaga". Kolejne propozycje przyszły same. Jej zdjęcia pojawiły się na łamach „Vivy”. Plotki o jej udziale w  12. edycji “Tańca z gwiazdami” wciąż nie zostały potwierdzone. Czyżby była posłanka zapragnęła zaistnieć w show biznesie?

Na stronach najnowszego SHAPE kobieta opowiada m.in. o swojej metamorfozie. Powiedzenie o niej, że w ciągu roku schudła blisko 40 kg nie oddaje całości poczynionych zmian.. Czy ktoś z nas pamięta smutną, otyłą i wyglądającą zbyt poważnie jak na swój wiek kobietę?
Dzisiaj pani Anna Kalata w niczym nie przypomina siebie z czasów kariery politycznej w Samoobronie.

Dziś, jako atrakcyjna i pewna swojej wartości bizneswomen, dzieli się z czytelniczkami swoim sposobem na udane życie i doskonały wizerunek. Odpowiednia dieta, joga oddechu i przede wszystkim radosne podejście do życia to tylko niektóre z sekretów jej udanej przemiany.

fot. Viva, mwmedia

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/8 lat temu
To dowodzi temu...że jak się ma kasę to można! Nie czarujmy się dziewczyny!
/8 lat temu
tylko dlaczego nie pokazali jak wyglądała wcześniej, dla porównania??
/8 lat temu
kobieta nie do poznania, a dowodzi to temu, że jak się chce to można