POLECAMY

Uwaga! Nieprzeciętnie zmysłowe filmy, po których obejrzeniu będziesz mieć lepszy seks

Sensualne i namiętne zarazem - jest w czym wybierać.
Edyta Liebert / rok temu

Obejrzałaś kiedyś film, który wprawił cię w drżenie? Który w niezrozumiały sposób wywołał gęsią skórę, ale nie ze strachu, ale z napięcia i emocji? Niektóre pozostają „w głowie” na dłużej i tworzą unikalną atmosferę... Przedstawiamy redakcyjne zestawienie filmów, które uważamy za doskonałą grę wstępną, bo nastraja do wyjątkowych zbliżeń we dwoje.

Temperatura zbyt wysoka na seks? Poznaj nasze sposoby na igraszki w czasie upałów!

Nieoczywiste filmy, które budują zmysłową atmosferę

Nie tak dawno obejrzałam włoski film „Koneser”, który polecały mi dziewczyny z redakcji. Bez zbędnego spoilerowania muszę przyznać im rację - ten film nie może wyjść z głowy. Jest symboliczny, pięknie zrealizowany, buduje niepowtarzalny klimat. Dojrzały mężczyzna, koneser miłujący ponad wszystko sztukę, poznaje tajemniczą kobietę, która cierpi na agorafobię. 27-latka ukrywa się w jednym z pokoi willi, której meble ma spisać i zlicytować sam Oldman. Z marmurowej, zimnej postaci niczym rzeźby, bohater przeistacza się czułego, niestroniącego już od bliskości zakochanego mężczyznę.

Jest w tym filmie tajemnica, nastrój, przebiegła gra. Wszystko to niezwykle smacznie podane. Film malowniczy, wystudiowany. Niesamowity klimat. Film trzyma w napięciu od pierwszych chwil, aż do zakończenia. - recenzja z filmweb.pl

„Koneser” jest refleksyjny i wciągający niczym kino akcji. Każda scena jest precyzyjnie zagrana, a zaledwie ułamek filmu poświęcony został współżyciu. Krótka scena seksu to niczym wisienka na torcie zmagań o kobietę, którą główny bohater chce adorować, niczym dzieło sztuki. Wspaniała gra zmysłami rozbudzi w widzu niebywałe uczucia i pragnienia...

9 najlepszych scen seksu w historii kina

Jeśli nie subtelne aluzje wizualne są dla ciebie motorem napędowym bliskości, to możliwe, że rumieniec i dreszcz pojawi się w trakcie seansu „Pożegnania z Afryką” lub „Zapachu kobiety”. Ten pierwszy, to romans z doskonałą obsadą (Meryl Streep, Robert Redford), który ukazuje portret zamężnej kobiety, zakochanej w przypadkowo poznanym, przystojnym myśliwym. Łączy ich dzika namiętność (jak na Afrykę przystało...), ale też zmysłowa czułość i otwartość. To nie zauroczenie w wykonaniu nastolatków, tylko pasja dojrzałych ludzi z bagażem doświadczeń. Streep była uznawana za nieseksowną. By zdobyć rolę, przyszła na spotkanie z reżyserem ubrana w mocno wyciętą bluzkę i stanik push-up. Jedna ze scen filmu szczególnie zapada w pamięć - znajdziecie ją w galerii.

Oczywiste oczywistości, czyli filmy na wieczór w łóżku

Niecierpliwym i żądnym namiętnych scen polecamy „Oczy szeroko zamknięte” i polską produkcję „Sztuka kochania”. Film Stanleya Kubricka to z pewnością propozycja skierowana dla odważnych par, które nie krepują się i mają odwagę... otworzyć oczy. Reżyser przedstawił studium ludzkich, niepohamowanych popędów. Każdy, świadomie lub nie, skrywa fantazje seksualne. Kubrick sprawdza, jak daleko potrafimy się posunąć: skok w bok, przygodny seks, zdrada żony z jej przyjaciółka, zbiorowa orgia. Moralność to tylko wyświechtane pojęcie, ludźmi rządzą żądze.

Sceny w filmie zapadają w pamięć, szczególnie ostatnia, gdy grana przez Nicole Kidman, Alice Harford mówi:

Ja naprawdę cię kocham, i wiesz... musimy zrobić coś bardzo ważnego (...), pieprzyć się.

Kubrick nakręcił najdłuższą nieprzerwaną scenę filmową i znalazła się ona w Księdze Rekordów Guinessa. Zmarł cztery dni po oddaniu ostatecznej wersji do wytwórni.

Do odkrycia pozostało jeszcze cztery tytuły filmów rozpalających zmysły i stymulujących do zbliżeń. Jesteście ciekawe, które filmy oddziałują na widza tak silnie, że trudno oderwać myśli od seksualnych scen? Zerknijcie do galerii i opisów.

6 pikantnych filmów do obejrzenia we dwoje

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)