Kontrowersyjne i... zapadające w pamięć. Oto 9 najlepszych scen seksu w historii kina

Specjalnie dla was przygotowałyśmy dość nietypowy ranking. Zobaczcie, które tytuły mogą poszczycić się najlepszymi scenami seksu w historii!
Agata Bernaciak / 07.07.2017 05:57

Sceny seksu w filmach zawsze budzą wiele emocji. Dla jednych są one gorszące, dla innych konieczne, bowiem pokazują sferę życia, z którą na co dzień obcuje każdy z nas. I choć opinie są podzielone,  prawda jest jedna - wiele filmów nie zyskałoby rozgłosu, gdyby nie fakt pokazania... seksu na ekranie.

Specjalnie dla was przygotowałyśmy zestawienie dziewięciu najlepszych scen erotycznych w historii kina, które na stałe przeszły do historii kinematografii. Jakie tytuły znalazły się na naszej liście?

"Muszę masturbować się w pracy, inaczej nie jestem w stanie się skupić". A to tylko jeden z objawów seksoholizmu...

Dziewięć najlepszych scen seksu w historii kina

Jesteś ciekawa, jakie tytuły znalazły się w naszym zestawieniu? Otóż umieściłyśmy w nim i te mniej, i te bardziej znane tytuły.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo i zapoznania się z naszym subiektywnym rankingiem! A może dopisałybyście coś do naszej listy?

Orgazm to nie tylko jęki. Czasem nawet przy nim płaczemy, a czasem wcale go nie mamy. Czy istnieje recepta na osiągnięcie orgazmu?

Tagi: seks, kino, ranking

Redakcja poleca

REKLAMA