Narty za granicą

Otwarcie sezonu narciarskiego w Europie zbliża się wielkimi krokami. Zdradzamy gdzie spędzisz niezapomniany, aktywny urlop pełen śniegu i słońca, do tego za niewygórowaną cenę.

/ 25.11.2009 09:42 POWRÓT DO ARTYKUŁU

Austria

Dla Polaków to stosunkowo bliski kierunek, więc tym bardziej warty odwiedzin. Niezdecydowanych może przyciągnąć specjalna oferta tutejszych ośrodków narciarskich w tym sezonie.- Gwarantują one zwrot pieniędzy klientom, jeśli w ciągu tygodnia kursu ci nie opanują jazdy na nartach. Wielkim atutem Austrii jest wspaniała przyroda, a zwłaszcza lodowce, dzięki którym na nartach można tu szaleć praktycznie przez cały rok. Najlepsze rejony na urlop zimą w Austrii to Tyrol, Salzburg i Karyntia. Znakomicie przygotowana infrastruktura, liczne wyciągi i wspaniałe ośrodki narciarskie zadowolą zarówno młodych ludzi, jak i rodziny z dziećmi. Tutejsze hotele i pensjonaty słyną z wysokich standardów i troski o gości. Innym atutem Austrii jest tutejsza kuchnia - warto spróbować Apfelstrudel z waniliowym sosem lub knedli tyrolskich. Tydzień w 3-gwiazdkowym obiekcie Apartament Sulzer wraz z karnetem narciarskim w rejonie słynnego kurortu Zell am See już od 1450 zł za osobę w apartamencie 5-osobowym.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/04.01.2010 22:04
Ja sobie wykupiłam z kumpelą last minute do Egiptu. Nie drogo, w miłym towarzystwie, z dobrym biurem. Czego chcieć więcej :)
/29.12.2009 12:39
Szczerze... wolę za podobne pieniądze polecieć do Egiptu i grzać się w kostiumie kąpielowym przy basenie. Już mam zarezerwowaną wycieczkę last minute, taniej i cieplej :)
/13.12.2009 00:40
Szwajcaria...no właśnie strasznie drogo...Moim zdaniem takie same warunki czekają na nas we francuskich Alpach, a tam jak jeszcze się na promocje biletów lotniczych trafi (ja upolowałem na esky. pl) to w sumie wychodzi trochę więcej niż wycieczka do Zakopca;)