Najbardziej romantyczne narodowości na świecie fot. Fotolia.pl

Gdzie mieszkają romantycy - 5 najbardziej romantycznych narodowości

Zajrzyjcie do naszego rankingu!
Karolina Kalinowska / 09.03.2016 12:50
Najbardziej romantyczne narodowości na świecie fot. Fotolia.pl

W niedawno opublikowanym rankingu 10 najbardziej romantycznych narodów na świecie znaleźli się kolejno: Hindusi, Irlandczycy, Szwedzi, Amerykanie i Libańczycy. Jakie narodowości znalazły się w czołówce? Oto najwięksi romantycy na Ziemi:

5. Argentyńczycy

Argentyńczycy to naród pełen namiętności i pasji. Idealnym wyrazem argentyńskiego romantyzmu, jest oczywiście tango, prawdopodobnie najbardziej zmysłowy i seksowny taniec na świecie. Jednak ta cecha Argentyńczyków objawia się nie tylko w tańcu, ale także w poszanowaniu kobiety.

4. Hiszpanie

Hiszpanie znaleźli się na 4. miejscu w rankingu nie bez powodu. Mają reputację wyjątkowo dobrych kochanków. Hiszpanie to naród żywy, gorący, czerpiący jak najwięcej z każdej chwili. Doskonale wiedzą jak należy uwodzić i wiedzą, co tak naprawdę oznacza prawdziwy romans.

3. Brazylijczycy

Brazylia – kraj żywiołowej samby, pełnego zabawy i przesiąkniętego seksapilem karnawału, a także najpiękniejszych kobiet. Nic dziwnego, że jest kojarzony z romantyzmem i zmysłowością. Brazylijczycy mają to we krwi!

2. Francuzi

To, że Francuzi znaleźli się w rankingu tak wysoko, dla nikogo nie może być zaskoczeniem. Francja jest kojarzona z miłością oraz uwodzeniem, a Francuzi postrzegani są jako naród o wyjątkowo romantycznym usposobieniu. Afrodyzjaki, czekoladki, wino i romantyczne kolacje to dla nich norma. Nie bez powodu to właśnie Paryż uznawany jest za stolicę romantyzmu.

1. Włosi

Zapracowali sobie na to miano dzięki jednemu z najbardziej romantycznych miast na świecie (mowa oczywiście o Rzymie), wspaniałemu jedzeniu, melodyjności języka oraz sztuce uwodzenia. Kiedy Madonna miała na sobie t-shirt z napisem "Włosi robią to lepiej" z pewnością nie miała na myśli, tylko makaronu...

Więcej podróżniczych inspiracji:

Miejsca na świecie, gdzie się najlepiej żyje i pracuje!
Jak nie zgubić bagażu w czasie lot?
10 kontrowersyjnych miejsc na urlop
 

Tagi: podróż
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)