Rozświetlacze do twarzy - wybór redakcji - najlepsze kosmetyki

Musicie go mieć
Karolina Kalinowska / 22.12.2015 07:03

Potrafią dodać blasku w kilka sekund, a teraz nie musimy się z nim ograniczać. Przecież w karnawale modne jest wszystko, co się błyszczy! Waszym najlepszym przyjacielem na najbliższe tygodnie powinien zostać rozświetlacz do twarzy. A jeżeli zobaczycie, jakie daje efekty, nie będziecie w stanie się z nim rozstać już nigdy!

Rozświetlacz - kosmetyk, który pokochasz

Jeżeli dopiero zaczynacie swoją przygodę z rozświetletlaczami wybierzcie tańsze produkty. Dają rewelacyjne efekty, a nie obciążą budżetu. Naszymi faworytami są kosmetyki marki Wibo (to kultowy produkt, który uwielbiają i polecają blogarki) i Lirene (nowoś, którą warto wypróbować). Od tego pierwszego same zaczynałyśmy swoją przygodę z kosmetykami tego tupu i często do niego wracamy.

Jednak z czasem apetyt rośnie coraz bardziej. Chyba nie jesteśmy w stanie powiedzieć ile rozświetlaczy mamy w swojej kolekcji. Jeżeli chociaż raz miałyście okazję używać kosmetyków Benefit, to wiecie, że są genialne. W ofercie tej marki znajdziecie aż 2 znakomite kosmetyki z połyskującymi drobinkami. My nie jesteśmy w stanie stwierdzić, który jest lepszy!

 

Get your glow on, gorgeous! ✨ Which highlighter keeps your strobe game on point, benebabes? #benefit

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Benefit Cosmetics US (@benefitcosmetics)


Nie mogłyśmy również zapomnieć o kultowym Cindy Lou Manizer. Daje zniewalający efekt rozświetlenia, który utrzymuje się wiele godzin. Teraz możecie kupić go w komplecie Mary Lou i Betty Lou. Wszystko dzięki limitowanej wersji palety do makijażu The Manizer Sisters. Musimy ją mieć!


Więcej kosmetycznych hitów: