Kultowe kosmetyki do makijażu - 7 tańszych zamienników

Nie ma sensu wydawać fortuny, skoro tańsze kosmetyki dają identyczny efekt!
Karolina Kalinowska / 31.07.2018 07:54

Kultowe kosmetyki zazwyczaj kojarzą się z luksusowymi markami i bardzo wysokimi cenami. Niestety w wielu przypadkach tak właśnie jest. Bardzo dużo kobiet nie chce lub po prostu nie może wydawać takich sum na błyszczyki, róże do policzków i podkłady. Dlatego przejrzałyśmy fora internetowe i przepytałyśmy koleżanki, czy znają jakieś tańsze zamienniki drogich kosmetyków. Dzięki temu udało się nam stworzyć 7 par produktów, które dają niemal identyczny efekt, ale ich ceny znacznie się  różnią. Jesteś ciekawa? Zajrzyj do naszej galerii!

Jakie fryzury, paznokcie i makijaż będą hitem sezonu jesień-zima 2018/2019. My już wiemy!

Tańsze zamienniki kultowych kosmetyków

Nie musicie się obawiać, że tańszy produkt da gorszy efekt. Bardzo często płacisz jedynie za opakowanie, kampanie reklamowe i markę, a nie za faktyczną zawartość opakowania. Gwarantujemy, że kosmetyki bardzo dobrej jakości bez problemu znajdziesz w popularnych drogeriach.

Podkład Estee Lauder daje taki sam efekt jak dużo tańszy fluid Revlon. Podobnie jest z cieniami do powiek Too Faced, które bardzo lubimy i używamy na co dzień, ale nie widzimy sensu, żeby za nie płacić tak dużo, skoro marka Makeup Revolution ma w swojej ofercie bardzo podobną paletę, która kosztuje trzy razy mniej.

Ciekawym porównaniem jest róż Nars i Bourjois. Po nałożeniu na twarz oba dają identyczny kolor i utrzymują się na kościach policzkowych przez cały dzień. Ten pierwszy kosztuje ok. 160 zł, a ten drugi ok. 40 zł.

Więcej na temat kosmetyków do makijażu:
20 najbardziej popularnych kosmetyków na świecie! Znasz wszystkie?
7 najpiękniejszych zapachów na lato 2018


 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA