Trendy jesień-zima 2018/2019 - fryzury, makijaż, paznokcie [ZDJĘCIA]

Trendy jesień-zima 2018/2019 fot. ImaxTree/ AgencjaFree
Tutaj znajdziesz wszystko o urodowych trendach na jesień i zimę. Hitem będą naturalne fryzury, czerwone paznokcie i kolorowe kreski!
Karolina Kalinowska / 05.09.2018 12:57
Trendy jesień-zima 2018/2019 fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Do sezonu jesień-zima 2018/2019 zostało jeszcze kilka miesięcy, ale my już przyglądamy się trendom na nadchodzące miesiące. Tym razem przygotowałyśmy zestawienie, w którym znajdziesz najmodniejszy makijaż, paznokcie i fryzury. Zobacz koniecznie!

Co będzie modne w sezonie jesień-zima 2018/2019? Tutaj znajdziesz wszystko o trendach!

Urodowe trendy na sezon jesień-zima 2018/2019

Manicure na jesień i zimę to wielki powrót czerwonych i różowych lakierów do paznokci. Do łask wracają stonowane kolory ziemi, metaliczny połysk i granat. Nowością jest fiolet, ale to nie powinno nikogo dziwić, przecież kolorem roku jest ultra violet.

W trendach fryzjerskich niestety nie ma wielkich nowości. Większość propozycji to klasyczne i dobrze znane fryzury w nowych odsłonach. W tym roku widać powrót do naturalności. Na topie są delikatne fale, loczki, grzywka „firanka” i przedziałek na środku. Zapominamy o misternie układach fryzurach i zamieniamy je na dziewczęce warkocze i luźne koczki, których zrobienie traw kilka sekund.

W makijażu królują kolorowe kreski i czerwone usta. Wracamy do malowania linii wodnej oka, używamy kolorowych cieni do powiek i brzoskwiniowego różu do policzków. Ciekawostką jest, że coraz większą popularność zdobywa makijaż oka bez pomalowanych rzęs. Jeżeli rzęsy są podkreślone to zazwyczaj kolorowymi maskarami, które do tej pory kojarzyły się głównie z sezonem wiosenno-letnim.

Fryzury, paznokcie i makijaż na sezon jesień-zima 2018/2019:

Redakcja poleca

REKLAMA