Jaki makijaż dla Pani spod znaku Bliźniąt?

Kobiety malują się, by podkreślić swoje atuty i naturalną urodę. Dobry makijaż opiera się na właściwym doborze kolorów. Poznaj naszą propozycję dla Pań spod znaku Bliźniąt.
/ 16.11.2010 11:47

Panie te są chyba największymi indywidualistkami. Uwielbiają oryginalność i ekstrawagancję. Kochają modę, a już najbardziej, gdy mogą się nią bawić. Są zawsze na topie, żadna nowinka modowa nie umknie ich uwadze. Wszystkie przyjaciółki przychodzą do niej, by dowiedzieć się, jakie akurat trendy panują w sezonie.

Od naturalności do kobiety wampa

Kobiety spod znaku Bliźniąt podążają we wszystkim za intuicją. Kierują się własnym smakiem. Wybierają te rzeczy czy kolory, w których cudownie się prezentują, niezależnie od modowych nowinek. Ich cel jest prosty – wyglądać pięknie, zaskakująco, młodo i ekstrawagancko. Moda i makijaż to dla nich sztuka. Dlatego dla nich nie ma barw, których by się bały. Twarz to obraz, który malują każdego dnia. Rano mogą postawić na naturalność, żeby już w południe przeistoczyć się w kobietę-wampa. Makijaż jest uzależniony nie od trendów, ale od nastroju i humoru.

Zobacz także: Makijaż w stylu Bollywood - krok po kroku

Nie bójcie się używać mocnych odcieni, jest Wam w nich do twarzy. Dajcie się ponieść własnej wyobraźni. Tylko jedna jest zasada – makijaż ma ozdabiać, a nie szpecić. Spojrzenie w lustro przed wyjściem z domu – zalecane. Kolory takie jak: czerń, ciemna śliwka, turkus czy żółć, to Wasz raj. Na wieczór możecie pomyśleć o sztucznych rzęsach, dodadzą Waszym oczom tajemniczości i uroku.

Makijaż dla Bliźniąt to styl Lady Gagi czy też Agnes Deynes.

Redakcja poleca

REKLAMA