POLECAMY

Sztuczne rzęsy

Chcesz wyglądać sexy i kusić spojrzeniem? Wypróbuj sztuczne rzęsy! Nie bój się po nie sięgać!
Sztuczne rzęsy

Sztuczne rzęsy są doskonałym dopełnieniem makijażu, nawet dziennego do pracy. Niezawodne są przede wszystkim na wszelakich imprezach wieczorowych. Wybierając rzęsy, kieruj się okazją, na jaką je zakładasz.

Rzęsy na każda okazję

Do dziennego makijażu świetnie pasują kępki rzęs przyczepiane w kilku miejscach na powiece. Dzięki nim przedłużysz i pogrubisz własne rzęsy. Są bardzo delikatne, więc nie dają efektu sztucznych rzęs i wyglądają bardzo naturalnie.

Jeżeli wybierasz się na imprezę, masz do wyboru szeroką gamę rzęs od naturalnych – czarnych po ekstrawaganckie – kolorowe, pełne blasku i różnych wielkości. Do rzęs bardzo dobry jest klej DUO, występujący w dwóch kolorach: biały, który po nałożeniu się utlenia i staje się przezroczysty oraz czarny, który ładnie wtapia się w rzęsy, przez co staje się niewidoczny. Ten klej jest najlepszy, świetnie trzymają się na nim przyklejone rzęsy i nie ma mowy, żeby odpadły. Polecam zaopatrzyć się w dobry klej, bo taki dołożony do opakowania z rzęsami nie ma dużej trwałości. Usuwanie rzęs jest bardzo proste, wystarczy, że przetrzesz oczy wacikiem z mleczkiem czy tonikiem do demakijażu.

Jak przykleić sztuczne rzęsy

Rzęsy na pasku przyłóż do oka i zobacz, czy nie są za długie. Jeżeli są, skróć je nożyczkami i dopasuj do szerokości własnej powieki. Nigdy nie kładź kleju bezpośrednio na powiekę! Krawędź rzęs posmaruj klejem odczekaj 10 sekund. Przyłóż do powieki rzęsy za pomocą pęsetki tuż przy ich nasadzie i mocno dociśnij. Przyklejone rzęsy teraz możesz wytuszować.

Dobrze jest posiadać przynajmniej dwie długości sztucznych rzęs – krótkie i dłuższe. Jeśli dłuższe kępki przykleimy na środku powieki a po bokach krótsze, to optycznie otworzymy oko. Natomiast, jeżeli położymy dłuższe rzęsy w zewnętrznym kąciku oka nadamy oczom migdałowy, koci kształt. Kleimy rzęsy za pomocą pęsetki zaczynając od zewnętrznego kącika, gdzie kładziemy te dłuższe. Bliżej kącika wewnętrznego nakładamy krótsze. Dobrze jest przyklejać rzęsy na przemian – raz na jedną, raz na drugą powiekę. Nie będzie to takie męczące, a poza tym równomiernie je rozmieścimy. Kępki rzęs w przeciwieństwie do tych w paskach kleimy już na wytuszowane rzęsy.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (10)
/4 miesiące temu
gdzie najszybciej kupię rzęsy perhaeps? nie pierwsze polecacie, a mam bal sylwestrowy w tym roku i chcialam sobie przykleić sztuczne by oko podkreślić
/5 miesięcy temu
Co prawda ja doklejam sobie rzęski tylko na większe wyjście, na co dzień wolę raczej kępki, ale z perhaeps stało się tu dużo prostsze. Rzęsy fajnie podkreślają oko, są bardzo łatwe w aplikacji i nie obciążają powiek! Naklejam je klejem tej samej firmy i wszystko razem pięknie współgra.
/5 miesięcy temu
ostatnio mialam okazję wypróbować i przyznam szczerze, że lepszy klej nawet od ardel :)
POKAŻ KOMENTARZE (7)