Makijaż w stylu Bollywood - krok po kroku

Kusi, uwodzi i wnosi nutę tajemniczości... Makijaż w stylu Bollywood. Już dziś możesz wykonać go samodzielnie i poczuć się jak gwiazda. Zobacz, jak krok po kroku powstaje makijaż w stylu Bollywood.

Krok 1: Makijaż rozpocznij od nałożenia podkładu. Pamiętaj o starannym dobraniu odcienia, aby nie stworzyć efektu maski.

Krok 2: Pod oczami nałóż jasny korektor – tak zwany rozświetlacz. Taki kosmetyk sprawi, że okolica oczu będzie wyglądać promiennie.

Krok 3: Całą twarz starannie pokryj pudrem, aby zlikwidować efekt błyszczenia się skóry.

Krok 4: Aby uwidocznić kości policzkowe, na zewnętrzne partie twarzy nałóż puder brązujący.

Krok 5: Makijaż oczu rozpocznij od narysowania wzdłuż nasady rzęs długiej czarnej kreski.

Polecamy: Modny makijaż naturalny - krok po kroku

Krok 6: W zewnętrznym kąciku oka nałóż ciemniejszy cień, przeciągając go nieco poza kącik. W kąciku wewnętrznym nałóż jasny cień, malując nim wysoko poza linię załamania powieki.

Krok 7: Dolną powiekę obrysuj czarną kredką. Kreskę namaluj zarówno wewnątrz powieki, jak i pod nasadą rzęs. Na koniec bardzo starannie i intensywnie wytuszuj rzęsy.

Krok 8: Usta obrysuj konturówką, a następnie pokryj pomadką i błyszczykiem.

Zastosowane kosmetyki marki GLAZEL www. glazel.pl: silikonowa baza pod makijaż, podkład wygładzający, korektor nr 1, puder wypiekany terrakota (nr 10), cienie wypiekane brąz (nr 13) i róż (nr 20), kredka do oczu (czarna), tusz do rzęs (czarny), błyszczyk diamond cocktail (kolor różowy)

Makijaż wykonała Wioletta Uzarowicz - wizażystka i stylistka, www.uzarowicz.com

Szczegóły wykonania makijażu w książce "Sztuka Makijażu Profesjonalnego" Wioletty Uzarowicz

Polecamy: Makijaż imprezowy smoky eyes - krok po kroku