Czerwone usta polskich gwiazd!

Intensywny odcień czerwieni zajmuje stałą pozycję wśród urodowych trendów. Nie może zatem zabraknąć wspomnianego koloru na salonach. Zobaczcie, które celebrytki pokochały czerwień na ustach. Wśród nich: Agnieszka Cegielska, Anna Wendzikowska, Katarzyna Zielińska, Klaudia Halejcio i Tamara Arciuch!
/ 30.09.2013 11:02

Intensywny odcień czerwieni zajmuje stałą pozycję wśród urodowych trendów. Nie może zatem zabraknąć wspomnianego koloru na salonach. Zobaczcie, które celebrytki pokochały czerwień na ustach!

Czerwone usta polskich gwiazd!

depositphotos.com

Pojawiające się na pokazach i premierach polskie gwiazdy zachwycają nas wyszukanymi kreacjami. Naszą uwagę regularnie przykuwają także makijaże, które wykonane są z wielką precyzją. Postanowiliśmy wziąć pod lupę sławne kobiety, które polubiły seksowną czerwień na ustach. Kto należy do tego grona? Sprawdźcie!

 

Agnieszka Cegielska

Prezenterka telewizyjna doskonale wie, jakie są modowe i urodowe trendy. Daje tego wyraz podczas przeróżnych, medialnych imprez. Choć słynie z naturalnych makijaży, na pokaz marki Le GIA przybyła z czerwienią na ustach, która naszym zdaniem pasuje dziennikarce idealnie.

Czerwone usta polskich gwiazd!

MW Media

 

Anna Wendzikowska

Tak prezentowała się dziennikarka na tegorocznych urodzinach magazynu Flesz. Ania wystąpiła w długiej, eksponującej plecy, czerwonej sukience, której dopełnieniem był wyrazisty makijaż ust. Czy ta intensywna barwa pasuje aktorce? Jakie jest wasze zdanie?

Czerwone usta polskich gwiazd!

MW Media

 

Katarzyna Zielińska

Znana z małego i dużego ekranu aktorka często widywana jest na imprezach i pokazach. Na Sephora Trend Report zwróciliśmy uwagę na czerwone usta Katarzyny. Delikatny makijaż oczu w połączeniu z wyrazistym makijażem ust wygląda idealnie.

Czerwone usta polskich gwiazd!

MW Media

 

Klaudia Halejcio

Przedstawicielka młodego pokolenia aktorów przybyła na pokaz jesienno-zimowej kolekcji marki Bizuu. Ubrana w czerwoną sukienkę z czerwonym makijażem ust prezentowała się niezwykle seksownie. Jesteście tego samego zdania?

Czerwone usta polskich gwiazd!

MW Media

 

Tamara Arciuch

Biały, kobiecy garnitur z czerwienią na ustach i paznokciach tworzy eleganckie i kobiece połączenie. W takiej stylizacji zaprezentowała się aktorka na prezentacji jesiennej ramówki stacji TVP. Która z was zdecydowałaby się na taki look?

Czerwone usta polskich gwiazd!

MW Media

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/22.10.2013 14:34
Czerwony kolor przyciąga wzrok jak magnes żelazo.