Z ostatniej chwili: Natalia Klimas została ambasadorką...

Jakiej marki? Jako ambasadorka Natalia Klimas ma zachęcić kobiety i młode dziewczyny do pewności siebie w manifestowaniu kobiecości i poszukiwania własnego stylu.
/ 12.05.2014 16:12

Natalia Klimas została ogłoszona polską ambasadorką marek Intimissimi i Calzedonia. Współpraca została zainaugurowana podczas gali Calzedonia Summer Show 2014, która odbyła się niespełna miesiąc temu w Weronie. A pełnić będzie tę funkcję do końca 2014 roku.

Zadaniem aktorki i córki znanej projektantki będzie promowanie marek w naszym kraju przy okazji sesji zdjęciowych i wywiadów oraz oficjalne reprezentowanie ich na polskim i międzynarodowym rynku, m.in. poprzez udział w wydarzeniach specjalnych. Jako ambasadorka marek Calzedonia i Intimissimi ma ona zachęcić także kobiety i młode dziewczyny do pewności siebie w manifestowaniu kobiecości i poszukiwania własnego stylu. 

Gratulujemy Natalii Klimas sukcesu i czekamy na kolejne informacje na temat tej modowej kolaboracji. A, czy wy uważacie, że włoska marka wybrała dobrą ambasadorkę?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)