Polki.pl na premierze kolekcji „Re New”

Zobaczcie relację z wydarzenia
10.12.2014 10:32

27 listopada w domu handlowym Vitkac odbył się pokaz mody prezentujący kolekcję "Re New", która została zaprojektowana specjalnie dla marki Perwoll.

Kolekcja „Re New”

To wyjątkowa linia ubrań powstałych w kolaboracji Joanny Paradeckiej z marką Perwoll. Wspólne wartości i postrzeganie świata mody pozwoliło na stworzenie 18 unikatowych kreacji, które wyróżniały się intensywnymi kolorami. A ich wspólną cechą było pochodzenie. Wszystkie zostały wykonane z przerobionych ubrań wyszukanych w second handach i wypranych w płynie Perwoll, który pozwolił odnowić niezwykłe kolory ubrań

Hand remade - nowy trend

Głównym celem marki Perwoll było zainspirowanie gwiazd i klientek do zabawy modą! Tworzenia nowych zestawów i wykorzystywania ubrań, o których zapomniałyśmy. Bardzo często na dnie szafy możemy znaleźć perełki, które dzięki niewielkim udoskonaleniom mogą stać się bardzo modnym elementem codziennych stylizacji.

Dlatego właśnie na pokazie nie mogło zabraknąć gwiazd interesujących się modą i najnowszymi trendami! Wśród zaproszonych gości udało się nam wypatrzeć m.in.: Dorotę Gardias, Oliviera Janiaka, Joannę Horodyńską i znaną blogerkę Macademian Girl. Nie mogło zabraknąć również ambasadorki marki - Mai Sablewskiej.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z pokazu!

Tagi: ubrania
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/14.08.2016 21:12
przecież równie dobrze takie przerobione kreacje z second handów można wyczarować całkowicie samodzielnie, dlatego coraz więcej dziewczyn w tym i ja zaczyna się uczyć szycia na maszynie, myślałam że sprawa jest prawdę mówiąc bardziej skomplikowana ale dzięki przepisnaszycie okazało się że przy odrobinie chęci i zacięcia fach przynajmniej na własne domowe potrzeby opanować można bardzo szybko a do tego stronka darmowa więc nie ma konieczności zapisywania się na zupełnie zbędne drogie kursy jak taki sam efekt można osiągnąć w domu a to co się zaoszczędziło to lepiej sobie na maszynę fajną wydać z resztą na przepisnaszycie poradnik jak ją wybrać też do znalezienia ;)