Pokaz mody Perwoll - prezentacja kolekcji

Zobaczcie relację z wydarzenia
Karolina Kalinowska / 10.12.2014 10:32

27 listopada w domu handlowym Vitkac odbył się pokaz mody prezentujący kolekcję "Re New", która została zaprojektowana specjalnie dla marki Perwoll.

Kolekcja „Re New”

To wyjątkowa linia ubrań powstałych w kolaboracji Joanny Paradeckiej z marką Perwoll. Wspólne wartości i postrzeganie świata mody pozwoliło na stworzenie 18 unikatowych kreacji, które wyróżniały się intensywnymi kolorami. A ich wspólną cechą było pochodzenie. Wszystkie zostały wykonane z przerobionych ubrań wyszukanych w second handach i wypranych w płynie Perwoll, który pozwolił odnowić niezwykłe kolory ubrań

Hand remade - nowy trend

Głównym celem marki Perwoll było zainspirowanie gwiazd i klientek do zabawy modą! Tworzenia nowych zestawów i wykorzystywania ubrań, o których zapomniałyśmy. Bardzo często na dnie szafy możemy znaleźć perełki, które dzięki niewielkim udoskonaleniom mogą stać się bardzo modnym elementem codziennych stylizacji.

Dlatego właśnie na pokazie nie mogło zabraknąć gwiazd interesujących się modą i najnowszymi trendami! Wśród zaproszonych gości udało się nam wypatrzeć m.in.: Dorotę Gardias, Oliviera Janiaka, Joannę Horodyńską i znaną blogerkę Macademian Girl. Nie mogło zabraknąć również ambasadorki marki - Mai Sablewskiej.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z pokazu!

Tagi: ubrania