Paulina Drażba fot. ONS/Akpa

Na celowniku stylisty - Wpadki gwiazd - Konrad Fado

Zobacz jak ocenia je stylista gwiazd
Joanna Mroczkowska / 28.11.2013 07:37
Paulina Drażba fot. ONS/Akpa

Często pokazuję i analizuję najlepsze kreacje gwiazd. Jednak nie zawsze znane kobiety potrafią się ubrać. Większość z nich ma problem z doborem kreacji do swojej figury, a te nie zawsze są idealne. Bywa też tak, że mimo świetnych warunków fizycznych, gwiazda źle dobierze kreację do sytuacji i wydarzenia. Najwięcej nieudanych stylizacji można zauważyć w programach typu talent show. Tam często prowadzące i jurorzy wyglądają jakby urwali się z cyrku. Zobacz z kogo w tym tygodniu nie powinnaś brać przykładu.

Anna Jujka – jurorka w „Got To Dance. Tylko Taniec”

Rozumiem ekstrawagancki styl Ani i próby zwrócenia na siebie uwagi. Jako tancerka ma świetne nogi i ciało. Niestety jej stylizacje z programu nadają się jedynie na kiepską imprezę sylwestrową w remizie. O wiele lepiej wyglądałaby w minimalistycznych fasonach, które podkreśliłyby jej figurę. Zmiana fryzury i makijażu też jest raczej konieczna.

Monika Richardson

Prezenterka TVP2 to już klasyka kiczu i fatalnego gustu. Czasami się zastanawiam, czy Monika próbuje nas zrobić w jajo czy faktycznie nie dba o to co zakłada na siebie. W tej stylizacji wszystko jest na nie. Moim zdaniem o wiele lepiej wyglądałaby bez żakietu i zamieniając kozaki na klasyczne czarne szpilki.

Marika – prowadząca “The Voice Of Poland”

Czyżby wokalistka próbowała odwrócić uwagę od mdłego prowadzenia show swoimi stylizacjami? Świetna figura i oryginalna uroda została tutaj totalnie zmiażdżona niekształtną suknią w kolorowe maziaje i fryzurą rodem z serialu „Dynastia”. Proponuje, aby Marika zaczęła eksponować swoje wdzięki mniej krzykliwymi kreacjami, które bardziej podkreślą jej atuty.

Paulina Drażba

Ta stylizacja mogłaby się sprawdzić na szkolnej dyskotece 20 lat temu, a nie na pokazie duetu Paprocki & Brzozowski. Najgorszym elementem jest tutaj „tania” spódniczka. Bluzka i naszyjnik mógłby się jeszcze obronić. Jeżeli któraś z was bardzo chce pokazać brzuch to wybierzcie ołówkową spódnicę lub spodnie rurki w ciekawy deseń.

Joanna Liszowska – jurorka w „Got To Dance. Tylko Taniec”


 
I mamy kolejny przykład z tego samego programu. Może produkcja powinna się zastanowić kogo zatrudnia do ubierania swoich gwiazd. Bardzo mnie cieszy, że Joanna wraca do formy po urodzeniu dziecka, ale na litośc boską ta figura póki co bardzo źle wygląda w skórzanych ciasnych sukienkach. Na temat ekspozycji biustu nie będę się już wypowiadać. Joanna coraz bardziej przypomina w programie lwice.