POLECAMY

Hity redakcji na październik! Na co warto zwrócić uwagę w tym miesiącu?

Zobaczcie hity redakcji na nadchodzący miesiąc!
Karolina Kalinowska / 9 miesięcy temu

Wybrałyśmy nasze hity na październik 2017! To już kolejne zestawienie rzeczy, które skradły nasze serca. Tym razem polecamy wam kosmetyki, które pokochałyśmy od pierwszego użycia, ciuchy, które chcemy mieć w swoich szafach i filmy warte obejrzenia.

Nowości kosmetyczne na październik 2017

Hity redakcji na październik 2017

Agata, która na co dzień jest wydawcą serwisu Polki.pl, jest zachwycona głośnikiem bezprzewodowym marki Philips:

Nie potrafię żyć bez głośnej muzyki i na wyjazdach to właśnie jej brakuje mi najbardziej. Dzięki temu głośnikowi, zabierasz ze sobą wszystkie ulubione kawałki i możesz ich słuchać nawet pod prysznicem! Tak, tak, ten sprzęt naprawdę jest wodoszczelny!

Nasze hity! Kosmetyczna lista zakupów na październik

Edyta wie wszystko o najważniejszych premierach kinowych i wydawniczych, zawsze od niej dowiadujemy się o koncertach, które niebawem odbędą się w Polsce i premierach teatralnych, które są warte uwagi. Tym razem wpadły jej w oko „Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek”:

Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek, historie stu bohaterskich kobiet, od Elżbiety I po Serenę Williams, to nowe wersje bajek stworzone, by zainspirować wszystkie dziewczynki. Książka, zilustrowana przez sześćdziesiąt artystek ze wszystkich zakątków świata, to najhojniej finansowana oryginalna publikacja w dziejach crowdfundingu. Wsparli ją czytelnicy z ponad siedemdziesięciu pięciu krajów świata. Nie mogę się doczekać, kiedy zacznę ją czytać!

Mamy dla was zwiastun "Listów do M." cz. 3! Pójdziecie do kina?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/9 miesięcy temu
Należy zwrócić na dobre kremy do twarzy i takie ma Floslek.
/9 miesięcy temu
Kiedyś pisałam że takie tabletki nie działają i że tylko dieta... teraz wiem że jedno nie wyklucza drugiego. Stosuje Slimcea i mam dalej swoją diete a efekty są dużo lepsze co potwierdza ich działanie.