Maybelline New York SuperStay - najlepiej sprzedający się podkład na świecie

Sięgają po niego kobiety i wizażyści na całym świecie. Podkład Maybelline New York SuperStay, bo o nim mowa, to prawdziwy hit! Według statystyk to właśnie on sprzedawał się najlepiej w okresie listopad 2017 - kwiecień 2018. Kupisz go w Rossmannie i Hebe!
Julia Kot / 05.10.2018 16:48

Wybór podkładu dopasowanego do mojej cery często graniczy z cudem. Musi być jasny, koniecznie wpadający w lekki, zimny róż i (co najważniejsze) nie zatykający porów. Już nie kilka, a kilkanaście razy, moje zakupy w drogeriach okazywały się więc prawdziwym niewypałem.

Efekt? Buteleczki ze zbyt ciemnymi i niezbyt kryjącymi fluidami spoczywają smutnie na dnie kosmetyczki. Na szczęście znalazłam Maybelline New York SuperStay. I już wiem dlaczego pokochały go kobiety na całym świecie!

Najlepiej sprzedający się podkład na świecie!

Z danych Nielsena obecnie najlepiej sprzedającym się podkładem nie są super drogie Huda Beauty czy Fenty. Teraz na topie jest właśnie produkt od Maybelline. Zaskakujące jest to, że na sklepowe półki trafił dopiero w zeszłym roku.

Produkt ma 16 odcieni, więc każda z nas znajdzie kolor dla siebie. Nie zatyka porów, jest trwały i skutecznie zakrywa przebarwienia, blizny potrądzikowe i podkowy pod oczami. Koniec ze zmęczoną twarzą po kolejnej zarwanej przy serialach nocy!

Za podkład Maybelline New York SuperStay zapłacisz ok. 44 zł. Warto jednak polować na okazje - Rossmann i Hebe często obniżają ceny produktów do makijażu. Ja na pewno się skuszę na kolejną butelkę!

Zobacz także:Poznaj sprawdzony sposób na nieskazitelną cerę!Sprawdzone podkłady do 60 zł