Redakcja Polki.pl stworzyła zestawienie hitów na czerwiec 2018

Zajrzyj do naszej galerii!
Karolina Kalinowska / 01.06.2018 12:04

Po raz kolejny wybrałyśmy nasze hity miesiąca! W tym miesiącu pokazujemy wam rzeczy, które skradły nasz serca. Tym razem polecamy wam ciuchy, które chcemy mieć w swoich szafach, kosmetyki, które pokochałyśmy od pierwszego użycia i książki, od których nie możemy się oderwać.

Co będzie modne w sezonie wiosna-lato 2018? Tutaj znajdziecie wszystko o najważniejszych trendach!

Hity redakcji na czerwiec 2018

Nasze zestawienie zaczynamy od Agaty, która na co dzień jest wydawcą serwisu. Jednak prywatnie jest specjalistką od znakomitej jakości kosmetyków w przystępnej cienie. W tym miesiącu poleca wam olejek różany marki Bielenda:

To pierwszy olejek, który ma tak lekką konsystencję! Dodaję go do swojemu ulubionego kremu i taką miksutrą smaruję buzię przed pójściem spać. Pięknie pachnie i ma naprawdę cudowne właściwości. Polecam! - Agata, wydawca serwisu.

Basia jest dietetykiem z powołania, który hołduje zasadzie złotego środka, zarówno w diecie, jak i w życiu. Prywatnie jest kolekcjonerką paletek do makijażu. W tym miesiącu zachwyciła się płynem micelarnym Nivea:

Choćby świat się walił nie pójdę spać bez zmycia makijażu. Nie zasnę i już! Seria MicellAIR genialnie i bez podrażnień radzi sobie z usunięciem nawet mocnego makijażu. Nic nie szczypie i nie ściąga mojej skóry. Dodatkowy plus za brak tłustego filmu! - Basia, redaktor działu Dieta i Fitness

Więcej redakcyjnych hitów:
Wspominamy je z łezką w oku! 13 kosmetyków, które pamiętamy z dzieciństwa
Wybór redakcji: najlepsze mleczka do demakijażu

Redakcja poleca

REKLAMA