Hity redakcji na lipiec! Na co warto zwrócić uwagę w tym miesiącu?

Zajrzyj do naszej galerii!
Karolina Kalinowska / 7 miesięcy temu

Po raz kolejny wybrałyśmy nasze hity miesiąca! W tym miesiącu pokazujemy wam rzeczy, które skradły nasz serca. Tym razem polecamy wam ciuchy, które chcemy mieć w swoich szafach, kosmetyki, które pokochałyśmy od pierwszego użycia i książki, od których nie możemy się oderwać.

Co będzie modne w sezonie wiosna-lato 2018? Tutaj znajdziecie wszystko o najważniejszych trendach!

Hity redakcji na lipiec 2018

Gosia zawodowo jest redaktorem działu fitness. Ma alergiczną skórę, dlatego jest wierna kosmetykom, które nie wywołują reakcji uczuleniowych. Od lat używa bazy pod makijaż marki Benefit.

Ten kosmetyk jest genialny! Baza pod makijaż Benefit  sprawia, że pory na twarzy znikają, a skóra robi się idealnie gładka. Czasem, kiedy nie robię makijażu, nakładam tylko ją i cera wygląda naprawdę dobrze. Pod makijaż też sprawdza się genialnie – nie wałkuje się, ani nie waży, współgra z każdym moim podkładem. Cudo! - Małgorzata, redaktorka działu Fitness

Nasze zestawienie zaczynamy od Agaty, która na co dzień jest wydawcą serwisu. Jednak prywatnie uwielbia znakomitej jakości kosmetyki polskich marek. W tym miesiącu poleca wam pastę do mycia twarzy marki Iossi.

Absolutnie najlepszy kosmetyk, jaki testowałam w czerwcu! Skóra po jego użyciu jest idealnie gładka, niepodrażniona, bez uczucia ściągnięcia. Marka Iossi coraz bardziej mnie zaskakuje takimi innowacyjnymi i jednocześnie naturalnymi formułami! - Agata, wydawca serwisu

Więcej hitów redakcji:
Wybrałyśmy 11 lipcowych nowości z sieciówek!
9 najważniejszych trendów na sezon jesień-zima 2018/2019

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/4 miesiące temu
Szanowna Redakcjo, poprawcie to w sztyWcie, bo wstyd trochę.