Mohito Glamourous Nights - Moda zima 2016 - Trendy sezonu

Welur, cekiny i koronki...
Karolina Kalinowska / 24.11.2015 05:24

Karnawał niezmiennie rządzi się swoimi prawami - kompletny brak modowych ograniczeń. Wyraźnie widać to również wśród najnowszych propozycji marki Mohito. W tym sezonie projektanci marki popuścili wodze fantazji. Dzięki temu uzyskaliśmy mocną dawkę błysku i eklektycznych połączeń.

Mohito Glamorous Nights - zima 2016

Motywem łączącym propozycje z świąteczno-karnawałowej kolekcji Mohito jest błysk. Wielbicielki cekinów będą mogły wybierać pomiędzy seksownymi minisukienkami, ozdobionym baskinką topem bez ramion, a kombinezonem z głębokim dekoltem na plecach. Jednak elementem wzbudzającym najwięcej emocji jest czarna marynarka, której ramiona zdobią opalizujące pióra.

Zwolenniczki klasycznej elegancji swój styl odnajdą w welurowej, rozkloszowanej sukni bez ramion lub wykończonej koronką ołówkowej spódnicy. Całości szyku dodają futrzane etole i kominy - są doskonałym uzupełnieniem sylwestrowej stylizacji.

Grudzień i styczeń to czas szampańskiej zabawy nie tylko na parkiecie, ale również w garderobie. W zależności od nastroju i charakteru imprezy nasze klientki mogą dowolnie zestawiać ze sobą poszczególne części kolekcji. Wybierając między modelami w duchu kobiecego glamour, pamiętając jednocześnie, żeby potraktować je z lekkim przymrużeniem oka.

– mówi o kolekcji Karolina Sołtan, główna projektantka Mohito.

 

Are you ready for Glamorous Nights? #mohito #glamourous #nights #lookbook #party #look

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika MOHITO (@mohitofashion)

Więcej modnych propozycji na zimę: