Coś dla zmarzluchów! Przegląd ciepłych swetrów na zimowe dni

Zajrzyjcie do naszej galerii
Karolina Kalinowska / 18.11.2015 09:28

W jesienno-zimowych miesiącach ciepły sweter to jeden z naszych ulubionych elementów garderoby. Nosimy go do dżinsów, ołówkowych spódnic, eleganckich cygaretek i cekinowych mini. Jednym słowem do wszystkiego! Kochamy go za uniwersalność i ciepło jakie nam zapewnia.

Ciepłe swetry

Pewnie nie będzie dla was zaskoczeniem, że w sklepach znajdziecie całą masę grubych swetrów na zimowe miesiące. Jednak już znalezienie stylowego modelu, który będzie pasował do wielu stylizacji, nie jest takie proste. Dlatego właśnie postanowiłyśmy wybrać się na wirtualne zakupy i wybrałyśmy dla was perełki dostępne w polskich sklepach. Ciekawe? Zajrzyjcie do naszej galerii!

Wśród naszych propozycji znajdziecie głównie rzeczy z popularnych sieciówek - Mango, H&M, czy Zary. Nie ukrywany, że w galerii znalazło się najwięcej swetrów w odcieniach szarości - nic nie poradzimy, że jesteśmy od nich uzależnione!

Tutaj znajdziesz więcej ciepłych swetrów damskich z angory.

 

Neutral shades and rich textures at our new arrivals. #MANGO

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika MANGO (@mango)

Więcej modnych hitów:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/15.12.2016 15:36
Dobrze, że ciepłe sweterki są teraz w modzie, im grubsze tym lepsze :D Obkupiłam się na zapas przed zimą w Lady Moda, bo mają teraz -25zł na każdy produkt :)
/01.12.2015 14:11
Czemu w przeglądzie nie ma polskich marek, takich jak Patrizia Aryton, Lavaii, TOK Collection, Muso, Kumi, Bialcon, Rabarbar.... i wiele, wiele innych? Polscy producenci mają naprawdę piękne ubrania! W dodatku szyte w Polsce, a nie w Azji, jak większość tych zagranicznych marek z sieciówek.
/19.11.2015 11:06
Ciepłe swetry - idealne na jesień i zimę!