Local Heroes zima 2016 - Trendy sezonu - Polska moda

Zobaczcie najnowsze hity popularnej marki
Joanna Mroczkowska / 13.11.2015 06:25

Local Heroes to marka, którą stworzyły 2 przyjaciółki. A sukces jaki osiągnęły (ich ubrania noszą największe gwiazdy: Justin Bieber, Miley Cyrus, Rihanna, Cara Delevingne i inni), może pozazdrościć niejeden polski projektant. A naprawdę jest czego zazdrościć. Co sezon ich kolekcje okazują się wielkim hitem, zagraniczne magazyny prześcigują się w publikacjach a do tego współtwórczyni marki - Areta Szpura zaliczana jest niejako do kultowych postać stołecznego światka. Oby tak dalej!

Najnowsza kolekcja Local Heroes

Nowa kolekcja została zaprezentowana podczas wczorajszego eventu „Local Heroes Prom – powered by Huawei” w Warszawie. Oczywiście nasza redakcja wysyła na imprezę swoją reprezentację :) Warto w tym miejscu dodać, że podczas eventu zaprezentowane zostaną miejskie ubrania inspirowane współczesną technologią. Lookbook, który znajdziecie w galerii sfotografował Łukasz Ziętek.


Motywem przewodnim lookbooka kolekcji jest malowanie światłem – jedna z najciekawszych funkcji dostępnych w telefonie Huawei P8.  Łukasz Ziętek uchwycił nowoczesność i unikatowość projektów Local Heroes.  Łukasz Ziętek uchwycił nowoczesność i unikatowość projektów Local Heroes - dzięki temu powstały elektryzujące kadry, których bohaterami są nie tylko ubrania, ale również elementy świetlne. Dla nas bomba!

Więcej hitów z polską metką: