modne kolory jesień 2016 fot. FREE Imax/Tree

Modne kolory jesień-zima 2016/2017 - Trendy sezonu - Jak się ubrać?

Zobacz jak planować zakupy
Joanna Mroczkowska / 27.10.2016 09:49
modne kolory jesień 2016 fot. FREE Imax/Tree

Póki jeszcze na dobre nie zaczęłyście szaleć z wiosenno-letnimi zakupami (a może już jesteście po?), mamy dla was 5 topowych barw na kolejne sezony. Zobaczcie zatem co będzie hitem za kilka miesięcy i już teraz wyszukujcie rzeczy w tych właśnie odcieniach - sprawdzą się jesienią i zimą. A wy wyprzedzicie innych i zabawicie się w trendsetterki ;)

Modne kolor jesień-zima 2016/2017

Na pokazach w największych stolicach mody projektanci zaprezentowali tysiące zestawów, spośród których już teraz można wyodrębnić 5 najmdniejszych kolorów. Mamy zatem róż, ten pojawiał się na niezliczonej ilości wybiegów w najróżniejszych formach. Jednak najbardziej interesującym jego odcieniem jest ten "przykurzony".

Obok niego znalazł swoje miejsce fiolet. A ten z powodu niedawnej śmierci Prince'a będzie jeszcze gorętszy. Purpura od lat była na drugim planie - dopiero jesienią i zimą 2016/2017 wyprzedzi inne kolory.

kolory jesień 2016
fot. kolaż Polki.pl

Dla nikogo zaskoczeniem nie będzie to, że czerń wciąż jest hitem. Ten ponadczasowy kolor wciąż utrzymuje pozycję lidera i nie ma zamiaru ze swojego piedestału schodzić. I bardzo dobrze, bo w swoich szafach na pewno macie mnóstwo czarnych ubrań.

Kolejnym kolorem jesieni i zimy 2016/2017 jest zieleń. Ta najczęściej pojawiała się w drzewnym odcieniu, ale i tym intensywnym inspirowanym trawą. A na koniec czerwień. Intensywna, seksowna i niesamowicie kobieca.

Jak oceniacie najnowsze trendy? Któreś z nich to Wasze kolory?

Więcej modowych hitów:

Natalia Klimas w marynarce za 199 zł Nasz hit! Lekki płaszcz na wiosną i lato 7 najważniejszych trendów 2016 roku