Bizuu jesień-zima 2016/2017 - Trendy sezonu - Z polską metką

Zobaczcie jak było wczoraj, co działo się na wybiegu?
Joanna Mroczkowska / 17.06.2016 06:08

We wtorek wieczorem w warszawskim ATM Studio bizuu przedstawiły swoją wizję jesieni i zimy 2016/2017. My byłyśmy patronem medialnym i z przyjemnością oglądałyśmy pokaz. Dla tych, które znają dotychczasowy styl bizuu będą mile zaskoczone. Widać ogromny postęp i ewolucję ich stylu.

BIZUU jesień-zima 2016/2017

Na ogromnym wybiegu dominowały żywe kolory, etniczne akcenty i stylistyczny eklektyzm. Obok długości mini, pojawiły się także midi i maxi. Nie zabrakło również spodni - proste w formie z wysokim stanem i szeroką nogawką, łączone między innymi z charakterystycznymi koszulami,  jak i swetrami o wyrazistym splocie i kolorze. Charakterystyczne dla bizuu falbany zmieniają swoje oblicze, a printy są  mocne i zdecydowane. Uwagę przykuwa wyrafinowany detal w postaci frędzli, chwost i haftów.

Atomówki x Bizuu
|Kolekcja bziuu x Powerpuff Girls - fot. ONS.pl
|

BIZUU PowerPuffGirls

Podczas pokazu zaprezentowane zostały także modele z kapsułowej kolekcji BIZUU PowerPuffGirls, zainspirowanej kultowym serialem „Atomówki”. Kolekcja powstała  w efekcie współpracy marki bizuu z Turner Broadcasting System, właścicielem Cartoon Network, z okazji wielkiego powrotu tej popularnej, ponadczasowej marki do świata popkultury. Kolekcja jest świetna!

Kiedy zaproponowano nam współpracę bez wahania zgodziłyśmy się na nią. Atomówki towarzyszyły nam od swojego debiutu w latach dziewięćdziesiątych, teraz powstała limitowana kolekcja inspirowana ich wizerunkiem. Jesteśmy pewne, że Klientki bizuu, tak jak i my, uwielbiają Bajkę, Bójkę i Brawurkę i zapragną mieć w szafie choć jeden model z tej kolekcji.

- komentują projektantki

Rajstopy Gatta x bizuu

gatta bizuu
fot. mat.prasowe

W stylizacjach użyto także rajstop i skarpet marki Gatta, w tym 2 modeli powstałych specjalnie do pokazu  – rajstop z różowym i granatowym lampasem oraz skarpetek o nietypowym połączeniu printów i kolorów. Musimy je mieć! ;)

Badura x bizuu

Badura x bizuu
|Najnowsze projekty marki BIZUU uzupełnione zostały obuwiem marki Badura. Część  z nich powstała według projektu BIZUU specjalnie na pokaz, będąc doskonałym uzupełnieniem looków z wybiegu.|

Partnerami wydarzenia byli: Renault, Wedel, Whirlpool, Cisowianka Perlage, Badura,  PANDORA, Oriflame, Sebastian Professional, Sally Hansen, rClinic, a także Martini, którego smakami goście raczyli się w strefie afterparty pokazu.

Oprawa pokazu: reżyseria: Katarzyna Sokołowska, stylizacja: Agnieszka Ścibior, makijaż: Marianna Yurkiewicz, kosmetyki: Oriflame, włosy: Sebastian Professional, paznokcie: Sally Hansen, buty: BADURA, biżuteria: PANDORA, rajstopy: GATTA, scenografia: Witalis, produkcja: 180heartbeats + JUNG v. MATT/ BIZUU.

A w naszej galerii znajdziecie nasze ulubione sylwetki - te z chęcią znalazłybyśmy w swoich szafach. Zobaczcie je same i oceńcie, które z kreacji są dla was najpiękniejsze?

Wiecej mody na jesień i zimę 2016/2017:

Co będzie modne jesienią i zimą 2016/2017? 5 topowych kolorów jesieni i zimy 9 topowych trendów jesieni i zimy 2016/17