POLECAMY

Pierwszy śnieg za nami, zatem szukamy odpowiednich futer

Gdzie kupisz najtańsze, a gdzie najładniejsze?

Niedawno pisałyśmy o modnych czapkach na zimę, teraz przyszedł czas na futra. Tak, jasne, piszemy tylko o tych, przez które nie ucierpiały żadne zwierzaki...

Modne futra na zimę 2017

Są ciepłe, modne, kolorowe. Jak widać na poniższym zdjęciu, gwiazdy nawet w Los Angeles nie rezygnują z ciepłych okryć. Kendall Jenner krótkie futerko nosi z szortami, a Rihanna łączy je z futrzanymi klapkami Puma. Absurdalnie, ale stylowo?

Jednak nie tylko gwiazdami moda żyje. Projektanci mody kochają futra od zarania dziejów. Podobnie, jak w poprzednich sezonach futra w każdej możliwej postaci pojawiały się na wybiegach topowych tygodni mody. Długie, krótkie, kolorowe, naturalne, sztuczne. Futra zimą są niezbędne!

gwiazdy w futrach
Od lewej: Katy Perry, Magda Steczkowska, Rihanna, Kendall Jenner - fot. ONS.pl/kolaż Polki.pl

W naszej galerii znajdziecie jedynie ekologiczne futra z polskich sklepów. Na futrzane zakupy polecamy wybrać się, np. do: Mango, H&M, Zary, New Look, To Secret i na Zalando.pl. Z cenami startujemy już od 229 złotych.

Sprawdźcie więcej trendów na jesień i zimę 2016/2017

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/rok temu
Uprzejmie proszę panią autorkę o wyjasnienie co kryje sie pod tym dziwacznym sformułowaniem: "ekologiczne futra z polskich sklepów." Jak ekologczne to nie zdarte ze zwierząt jak rozumiem, ale nazywanie futer sztucznych ekologicznymi to też chyba lekka przesada? Po jaką cholerę używać przymiotnika, który do żadnych futer nijak nie pasuje? Żeby sobie humor poprawić, bo ma sie pusto w głowie?