Joanna Krupa kosmetyki, Joanna Krupa maska do biustu, Joanna Krupa esotiq Formula fot. Akpa

Joanna Krupa reklamuje kosmetyki Esotiq

Joanna Krupa sygnuje swoim nazwiskiem nową linię kosmetyków do ciała Esotiq Formula.
/ 17.10.2012 15:49
Joanna Krupa kosmetyki, Joanna Krupa maska do biustu, Joanna Krupa esotiq Formula fot. Akpa
Joanna Krupa we współpracy ze znaną marką bieliźnianą - Esotiq, stworzyła linię kosmetyków do pielęgnacji ciała - Esotiq Formula. Ta wyjątkowo seria dedykowana jest wymagającym paniom, gdyż zawiera wysokie stężenie składników aktywnych.

Kosmetyki do ciała sygnowane nazwiskiem Joanny Krupy są podzielone na 3 linie ze względu na miejsce aplikacji i działanie:
• Linia Esotiq Push Up do powiększania, napinania i ujędrniania biustu
• Linia Esotiq Anti-Cellulite do walki z cellulitem i ujędrniania pośladków i ud
• Linia Esotiq Body do ujędrniania i pielęgnacji całego ciała.

Joanna Krupa jest bardzo zadowolona z efektów współpracy i zapewnia, że 8 produktów dostępnych w linii Esotiq Formula spełniło jej oczekiwania. Szczególnie poleca Esotiq Formula Push-Up Breasts Mask, czyli maskę napinającą do biustu. Kosmetyk daje efekty widoczne "gołym" okiem. Jej najważniejszy składnik aktywny to polimer najnowszej generacji FLEXAN II® stanowiący aż 1/5 składu. Efekt działania maski widać już po 5 minutach ponieważ FLEXAN II® od razu po użyciu tworzy na skórze niewidzialną siatkę napinającą, która podtrzymuje, napręża i ujędrnia piersi.

W składzie pozostałych kosmetyków znajdziesz m.in. takie składniki, jak: kigelia africana, kwas hialuronowy, masło shea, tritisol

A co Joanna Krupa mówi o nowej linii kosmetyków Esotiq Formula? Posłuchaj: