Gatta, pończochy fot. serwis prasowy

Joanna Horodyńska opowiada o dyskretnym uroku pończoch

Pończochy istnieją w modzie juz od wieków. Ciągle udoskonalane stają się coraz bardziej wygodne, naturalne i stają się wręcz naszą druga skórą.
/ 30.03.2009 11:44
Gatta, pończochy fot. serwis prasowy
Pończochy słusznie uważane są za atrybut kobiecości, ponieważ podkreślają kobiece piękno i stanowią ważny element stroju. Dlatego warto zadbać, aby starannie były dobrane do niego ubrania. 

W czwartym odcinku lekcji stylu Gatty „Wyjdź na spotkanie wiosny”
, Joanna Horodyńska zajmie się tematem pozornie dobrze znanym, a jednak ciągle dla wielu z nas tajemniczym – pończochami. Pończochy cieszą się dużą popularnością, ponieważ są najbardziej intrygującym uzupełnieniem stroju. 

Pończochy doskonale  pasują do wieczorowych kreacji, do błyszczących materiałów, jak satyna oraz do złotych dodatków
, tworząc razem z nimi trend „24-karatowe złoto”. Wpisują się tym samym w jeden z trendów wiosny, którym jest blask – zarówno wyrazisty, jak i subtelny w postaci ozdobnych detali, biżuterii.

Urok pończochy często tkwi w pięknie zdobionej manszecie, dlatego, również to ozdobne wykończenie pończoch powinno być odpowiednio dobrane do stroju. Pończochy zdobione wzorami geometrycznymi wpisują się w jeden z najmodniejszych stylów tej wiosny i pięknie podkreślają stroje, które wykorzystują motyw geometrii.

Najważniejsza część pończochy, utrzymująca ją na kobiecym udzie, nabrała nowego znaczenia, odzwierciedla najnowsze trendy. Motyw serc na pończochach jest odpowiedzią na wiosenną eksplozję energii i podążający za nią trend „Love is on the air”...

„Pokaż więcej”
to czwarty z kolei odcinek cyklu porad „Wyjdź na spotkanie wiosny”. Joanna Horodyńska wprowadziła nas już do krainy wzorów florystycznych i geometrycznych, legginsów i ażurów. Przed nami jeszcze spotkanie z kusicielskimi kabaretkami – wiecznie młodymi i modnymi oraz spotkania z Joanną Horodyńską w galeriach handlowych w kilku miastach Polski.

Na spotkania z modą zapraszamy na stronę www.gatta.pl
oraz na nasz dział Video.