Joanna Horodyńska, Gatta fot. serwis prasowy

Joanna Horodyńska - Baw się krojem i kolorem

Legginsy, fantazyjne rajstopy, a także rajstopy ażurowe zdecydowanie wróciły do łask w bieżącym sezonie. Stwarzają pole do popisu – możemy łączyć style i kolory, a przede wszystkim – stworzyć niebanalne kompozycje.
/ 23.03.2009 13:15
Joanna Horodyńska, Gatta fot. serwis prasowy
Zapraszamy na trzecie z kolei spotkanie z modą. Od poniedziałku, 23 marca, na stronie www.gatta.pl oraz na naszym działe Video pojawi się kolejny odcinek lekcji stylu z Joanną Horodyńską, która tym razem wprowadzi nas w świat legginsów i fantazyjnych rajstop. Dowiemy się, do jakich sukienek, spódnic i butów najlepiej pasują legginsy oraz kiedy warto sięgnąć po fantazyjne, nietypowe rajstopy.

Legginsy nieprzerwanie królują – kolejne sezony przynoszą nowe rozwiązania i pomysły. Zbliżająca się wiosna zaproponuje model wydłużony, z ozdobnym marszczeniem sięgającym pięt – idealnym do wysokich obcasów. Wybieramy kolory wyraziste i  jednolite – czerń, fiolet, róż. Dzięki temu możemy bawić się modą i stylami: łączyć pozorne przeciwstawieństwa, by uzyskać oryginalny i pomysłowy efekt.

Od legginsów tylko krok dzieli nas od poznania fantazyjnych rajstop, które łączą różne grubości i faktury: jedna część jest przezroczysta, druga kryjąca. Ta oryginalna propozycja pasuje zarówno do stylu sportowego, jak i klasycznego. Do krótkiej spódniczki i szortów. Mniej oczywiste połączenia zawsze bowiem są ciekawsze.

Wiosna nie zapomniała również o ażurach, które idealnie wpisują się w trend mody, zwany tajemniczym ogrodem – zainspirowany roślinnymi niuansami. Rajstopy ażurowe – najlepiej w jasnym, delikatnym kolorze - idealnie pasować będą do rozłożystych spódnic oraz szortów.

Ale to zaledwie początek przygody… Więcej o zabawie krojem i kolorem dowiemy się z 3 odcinka serii „Wyjdź na spotkanie wiosny” na stronie www.gatta.pl oraz na naszym działe Video. Dzięki cyklowi porad Joanny Horodyńskiej dowiemy się tego, co gwiazdy sceny i ekranu słyszą na co dzień od swoich stylistek. Nie obawiajmy się zatem zmian na wiosnę oraz zabawy krojem i kolorem…

Zapraszamy na stronę www.gatta.pl oraz na nasz dział Video.