Gwiazdy na Video Music Awards 2015 - Czerwony dywan - Sonda

Ekstrawagancja totalna! Zobaczcie wszystkie zdjęcia
Joanna Mroczkowska / 31.08.2015 09:07

Video Music Awards 2015 poprowadziła nasza ulubienica Miley Cyrus, która przebierała się kilkukrotnie. Jednak na czerwonym dywanie pojawiła się w ekstrawaganckiej kreacji od Versace. Projekt, który odkrywał kawał ciałka był sexy, modny a do tego niekonwencjonalny jak sama artystka. Dla nas bomba!

Gwiazdy na Video Music Awards 2015

Na tegorocznej imprezie największą furorę - jak zwykle wzbudzała Kim Kardashian. Gwiazda zaprezentowała się w kreacji Balmain. Niestety jak widać ciąża jej nie służy gdyż znowu urosła o kilka rozmiarów. Ale to nic! Jej facet - Kanye West podczas przemówienia, które wygłosił odbierając statuetkę VMA ogłosił, że wystartuje w wyborach prezydenckich USA w 2020. Kim pierwszą damą...?!

Na VMA 2015 Nicki Minaj zwracała na siebie uwagę kreacją maxi Labourjoisie. Sukienką, tylko że mini tej samej marki mogła pochwalić się Britney Spears - uznana, za jedną z najgorzej ubranych gwiazd podczas rozdania nagród MTV. Zgadzacie się? (zdjęcie poniżej).

Piękne wyglądały również Vanessa Hudgens i Taylor Swift. Hailee Steinfeld w kreacji Stelli McCartney prezentowała się bosko. A jak wypadły inne celebrytki? Obejrzyjcie ich zdjęcia w naszej galerii i zagłosujcie w sondzie!

 

@britneyspears got me FREAKING out! 💕 #VMAs

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika MTV (@mtv)


Więcej jesiennych inspiracji: