Gwiazdy na festiwalu filmowym w Gdyni 2014 - Styl aktorek - Modne stylizacje

Zobaczcie jak wyglądał Bachleda-Curuś, Figura i reszta!
Joanna Mroczkowska / 19.09.2014 09:17

Festiwal w Gdyni trwa, a co za tym idzie polskie gwiazdy mają okazję by się pokazać! Największą niespodzianką ostatnich dni była Alicja Bachleda-Curuś, która pozowała przed paparazzi w obszernej spódnicy i prostym szarym topie. Nie mogłyśmy ominąć również torby CH Caroliny Herrery, którą miała ze sobą, to kolejny raz gdy wybiera dodatki tego brandu. Trzeba przyznać, że aktorka jest piękną kobietą więc nie musi się upiększać ubraniami i nawet w nieudanych lookach wygląda ciekawie.


Modne gwiazdy na festiwalu w Gdyni

Kasia Figura postawiła na niewymuszoną elegancję w kolorze granatu, a siostry Bohosiewicz na casualową nonszalancję. Obie panie lansowały się z tym samym modelem torebki Louis Vuitton (cena ok. 2,500 złotych każda), oraz okularami Ray Ban. A na koniec Maja Ostaszewska. Aktorka w podwiniętych spodniach i botkach wygląda ok, ale bez szału. Mocnym akcentem są usta w intensywnym kolorze magenty. Podobają się wam stylizacje gwiazd z nadmorskiego festiwalu?

Więcej stylizacji gwiazd na filmowych festiwalach:

Zajrzyjcie do galerii ze stylizacjami polskich gwiazd:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/20.09.2014 08:16
I jeszcze uzywany nagminnie outfit-po prostu ubranie czy ulubiony przez wszelkiej masci redaktorki backstage czyli poczciwe kulisy. Po prostu tez łoooo matko!
/19.09.2014 17:13
brand? look? łooo matko...