POLECAMY

Blake Lively ambasadorką Stelli McCartney

Zapewne znacie Blake Lively, gwiazdę serialu "Plotkara", który jest bardzo popularny również w Polsce. Jej kreacje na czerwonym dywanie często przyciągają uwagę fotoreporterów, a jej współpraca z modowym światem zaczyna nabierać tempa... Co zaproponowała jej Stella McCartney?
Blake Lively ambasadorką Stelli McCartney fot. BANG Showbiz London

Podobno Blake Lively spotkała Stellę McCartney na gali w Metropolitan Museum of Art - panie szybko znalazły wspólne tematy do rozmowy, ponieważ obie są wegetariankami i obie kochają zwierzęta. Są zwolenniczkami mody, która nie wiąże się z krzywdą żadnych żywych stworzeń. Skoro łączą je te same poglądy na tak ważne tematy, czemu nie miałaby ich połączyć także współpraca? Stella najwidoczniej uznała, że Blake będzie idealną kandydatką na twarz jej firmy w Ameryce.

Zobacz także: Versace dla H&M

Blake wzięła niedawno udział w sesji zdjęciowej, w której była fotografowana w kreacjach McCartney.

Aktorka jest także twarzą marki Chanel, z którą współpracuje od ubiegłego roku. Brała udział w kampanii reklamowej torebek kultowego domu mody. Karl Lagerfeld uważa Blake za idealną "American dream girl". Sądzi, że na pewno stanie się ona wielką aktorką.

Blake Livley w rewelacyjnej, fioletowej kreacji! /fot. BANG Showbiz London

Zobacz także: Gwiazdy noszą ciuchy z Infini - pokaz i stylizacje (zdjęcia!)

My także w to nie wątpimy - gwiazda ma 23 lata, a jej kariera dopiero nabiera tempa. Na pewno ma przed sobą jeszcze wiele sukcesów! Jeśli chodzi o sferę życia prywatnego - ostatnio Blake podobno spotyka się z Leonardem DiCaprio... Choc wypada dodac, ze polskie magazyny plotkarskie przypisuja mu takze romans z polska modelka o nazwisku Jagodzinska... Ale to tak tylko na marginesie.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/7 lat temu
A kogo to obchodzi?
/7 lat temu
Rewelacyjna sukienka! Czy to tez projekt stelli mccartney? genialna sukienka, ale pewnie kosztuje krocie....