POLECAMY

Innowacyjna aplikacja modowa Clotify wystartowała!

Dowiedz się więcej o nowej aplikacji
Innowacyjna aplikacja modowa Clotify wystartowała! fot. Clotify

Wirtualna szafa Clotify to innowacyjna mobilna aplikacja modowa, nad której premierą objęłyśmy patronat medialny. Clotify zapewnia nieograniczony dostęp do własnej "szafy" oraz setek inspiracji od najlepszych marek, gwiazd, celebrytów i innych użytkowników tego serwisu społecznościowego. Teraz każdy może mieć uporządkowaną kolekcję wszystkich swoich ubrań w telefonie, jednocześnie każdy ma nieograniczony dostęp do najnowszych trendów w każdym miejscu i czasie.

Nowa aplikacja modowa - Clotify

Event z gwiazdami odbył się w plenerze przy Złotych Tarasach w Warszawie. Ania Wendzikowska, Magda Steczkowska, Klaudia Halejcio, Agnieszka Kaczorowska i wokalista Arek Kłusowski podzielili się z publicznością korzyściami, jakie oferuje im aplikacja Clotify.

gwiazdy na evencie Clotify
fot. Clotify

Nie zabrakło również popularnych blogerów oraz stylistów. Ania Męczyńska w ciągu całego dnia wybierała najciekawsze stylizacje, które były nagradzane voucherami na zakupy w Złotych Tarasach. Konrad Fado opowiedział o swojej pracy z gwiazdami, a także w jaki sposób Clotify może każdemu ułatwić wybór garderoby na każdą okazję.

Ania Męczyńska
|Ania Męczyńska na evencie Clotify|

clotfiy
|Klaudia Halejcio na evencie Clotify|

Zachęcamy do zabawy z aplikacją Clotify i dzieleniem się z nami i innymi swoimi wrażeniami. Jak oceniacie tę inicjatywę? Wirtualna szafa to konieczność w tych czasach?

Więcej modnych propozycji na nowy sezon:

WOW! To świetna alternatywa dla sukienki 5 modnych nowości, które chcemy mieć Kochamy to! Hity z sieciówek do 100 zł

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)