Impreza w plenerze? Wiemy, jak ją zorganizować! Cztery zasady, o których powinnaś pamiętać

GettyImages OLX plener kino.jpg fot. Materiały prasowe / Getty Images
W tym sezonie stawiasz na spotkania ze znajomymi pod gołym niebem? Imprezy w stylu slow, kino pod chmurką, grill, posiadówka na tarasie, a może wieczór panieński? Wiemy, że przygotowanie takiego spotkania to nie tylko sporo wysiłku, lecz także niesamowita frajda. Jeśli inspirujesz się TikTokiem, Instagramem lub Pinterestem, to pewnie masz już bardzo konkretny plan na to, jak ma wyglądać twoja wymarzona impreza. Chcesz zadbać o każdy detal, ma być pięknie, z charakterem.
GettyImages OLX plener kino.jpg fot. Materiały prasowe / Getty Images

Podpowiadamy, jak przygotować takie wydarzenie, by wszystko dopiąć na ostatni guzik, a jednocześnie by sama organizacja nie przyćmiła radości ze wspólnego świętowania. Gotowi? Zaczynamy!

 

Bądź w zgodzie z naturą (również swoją)

Latem uwielbiamy spędzać czas na świeżym powietrzu. I chyba nikogo to nie dziwi. Słońce, kwiaty i ogólnie przyjemna aura sprzyjają piknikom czy imprezom na tarasie. Obawiasz się, że pogoda pokrzyżuje ci plany, ale jednocześnie chcesz zorganizować wspaniałe spotkanie w nurcie garden party? Na pogodę nie ma rady. Są rzeczy, których zwyczajnie nie przeskoczysz i nie masz na nie niemal żadnego wpływu. Możesz jednak dobrze zaplanować swoją imprezę, przygotowując się na każdą ewentualność. Pomyśl o namiocie lub parasolu. Nie, nie musisz ich kupować. Zdajemy sobie sprawę, że mógłby być to wydatek sezonowy, wykorzystywany raz lub dwa razy w roku. Zamiast tego możesz je wypożyczyć, korzystając z Wypożyczalni OLX. Oszczędzasz pieniądze, jednocześnie realizując swoje marzenia.

Zaproś wszystkich, których chcesz

Dobra impreza to przede wszystkim ludzie. Tacy, z którymi rozmowy nie mają końca, którzy rozumieją cię bez słów i z którymi czujesz się dobrze. Lista takich osób jest za długa? To bardzo dobrze. Jeśli tak właśnie jest, to znaczy, że jesteś ogromnym szczęściarzem, bo otaczasz się niezwykłymi osobami. Zaproś je wszystkie.

Nie masz tylu krzeseł i stołów? Wiemy, jak to jest, kiedy musisz decydować, kogo zaprosić, a z kogo zrezygnować. Na szczęście tym razem nie musisz podejmować tak trudnych i niesprawiedliwych decyzji.

Wypożycz krzesła, stoły, wygodne pufy, hamaki czy huśtawki. I cieszcie się swoim towarzystwem, bo ono jest najcenniejsze!


fot. Mat. prasowe / Getty Imges

Niech żyje bal

Lampiony, światełka, muzyka, ekran do wyświetlania filmów w ogrodzie, duży grill, meble. Wszystkie te detale składają się w całość, tworząc niepowtarzalną aurę. Ale czy jest sens przetrzymywać w garażu meble lub stos dekoracji, których użyjesz kilka razy w roku? W tym przypadku również pomoże Wypożyczalnia OLX.

fot. Mat. prasowe / Getty Imges

Kinder party, czyli imprezy dla maluchów w wielkim stylu

Koniki na biegunach, baseny z kulkami, tablice manipulacyjne, zjeżdżalnie i samochodziki. Maluchy lubią wybór, a w dziedzinie zabawek i atrakcji musi być on naprawdę spory. Na szczęście nie musisz ich kupować. Atestowane, piękne i kultowe zabawki dla najmłodszych w różnym wieku również możesz wypożyczyć. 

fot. Mat. prasowe / Getty Imges

Jak skorzystać z Wypożyczalni OLX?

  • Pobierz lub uruchom aplikację OLX.
  • W kategorii Wypożyczalnia wyszukaj ofertę. Poszukiwania możesz zawęzić do najbliższej okolicy.
  • Skontaktuj się oferentem i ustalcie warunki. W tym czasie możesz też zweryfikować, czy dany przedmiot jest ci potrzebny, w jakim jest stanie i czy sprawdzi się podczas twojej imprezy.
  • Na koniec warto ustalić, w jaki sposób sfinalizujecie transakcję. Określcie, jak odbierzesz dany przedmiot.
  • Zapytaj o warunki dostawy i zwrotu!

Komfort organizacji imprezy jest bliżej, niż myślisz. Wystarczy dobry plan, zaangażowanie, kreatywne myślenie, zaproszenie wszystkich bliskich ci osób i… skorzystanie z Wypożyczalni OLX.

KONKURS


fot. Mat. prasowe

Razem z marką OLX przygotowaliśmy dla was konkurs. Napisz, czym jest dla ciebie komfort w organizacji spotkania ze znajomymi, i wygraj nagrody!

Materiał promocyjny marki OLX

 

Tagi: dom