POLECAMY

Dzięki temu wydarzeniu zaistnieli: Maciej Zień, Łukasz Jemioł i paprocki&brzozowski

Dowiedzcie się więcej o 23. konkursie Złotej Nitki
Dzięki temu wydarzeniu zaistnieli: Maciej Zień, Łukasz Jemioł i paprocki&brzozowski fot. Złota Nitka

To już 23. edycja Konkursu Złota Nitka a my po raz kolejny objęłyśmy to modowe wydarzenie patronatem. Konkurs stanowi bowiem platformę spotkań nie tylko dla uznanych projektantów, ale i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę w tym zawodzie. Misją Złotej Nitki jest promocja wyróżniających się kolekcji, które tworzą obiecujący projektanci.

23. edycja Konkursu Złota Nitka - nasz patronat

W finale tegorocznej edycji znaleźli się: Zuzanna Kwapisz, Dastin Poraziński, Monika Łobos, Anna Załucka - Kuczera, Dagmara Stawiarska, Dagna Krzystanek, Wioletta Jagos, Aleksandra Kowalska, Anna Pawluk i Mariia Natsii. Udział w tak prestiżowej imprezie z pewnością ułatwi im ubieganie się o staże i kontrakty, które pomogą zaistnieć w tej pełnej wyzwań branży. Tegoroczni zwycięzcy otrzymają nagrody w wysokości 10 000 zł oraz pomoc w promocji ich kolekcji.

Oceniać będą 2 gremia Jury: Jury Kreatorów, w skład którego wchodzą przedstawiciele świata mody, tj.: Rafał Michalak i Ilona Majer z duetu MMC, Andrzej Foder, Mariusz Przybylski, Michał Szulc, Robert Karger, Hektor Świtalski, Maria Wiatrowska, Petro Nestrenko z Lviv Fashion Week.

A także Jury Medialne, w którym zasiadają krytycy modowi i dziennikarze, tj.: Michał Zaczyński, Ewa Kosz, Gianni Fontana z Milan Style Academy, Krzysztof Grabań, Krzysztof Łoszewski, Dorota Stępniak, Maria Żyźniewska i Daria Yankowska z Lviv Fashion Week.

Złota Nitka

Polki.pl przesłuchują Michała Szulca

Pokaz specjalny kolekcji Michała Szulca uświetni Finał 23. edycji Konkursu. Projektant może się poszczycić się wieloma sukcesami w Polsce i zagranicą. A my same niedawno poddałyśmy go naszemu modowemu przesłuchaniu. Dowiedzcie się zatem o nim nieco więcej.

Więcej modowych nowinek:

Wygodne sandały na płaskiej podeszwie Jednoczęściowe stroje kąpielowe wracają! Okulary przeciwsłoneczne? Obowiązkowe latem

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)