Dolce & Gabbana fot. FREE Imax/Tree

Analiza osobowości - Modne wzory - To ciekawe

Zgadzacie się?
Joanna Mroczkowska / 19.05.2016 06:31
Dolce & Gabbana fot. FREE Imax/Tree

Pewna amerykańska sieć sklepów z odzieżą postanowiła zaprosić do współpracy psychologa, który przeanalizował osobowości kobiet pod względem ich preferencji modowych. Brzmi absurdalnie? Możliwe, ale przeczytajcie same i przekonajcie się czy ma rację.

Co ulubiony print mówi o twojej osobowości?

Jeśli twoim ulubionym wzorem jest egzotyczny paisley znaczy, że marzą ci się dalekie podróże. Lubisz przygody i szukasz nowych...egzotycznych wyzwań.

Zaś jeśli uwielbiasz geometryczne printy znaczy, że szukasz równowagi w życiu. Doceniasz balans jaki tworzą miedzy sobą figury. Wbrew pozorom lubisz jak wszystko ma swoje miejsce.

Nikogo nie zdziwi, że wielbicielki zwierzęcych motywów są rządne wrażeń, są odważne i nie boją się wyzwań. Niezależnie gdzie są zawsze są żywiołowe.

Jeśli uwielbiasz kratę znaczyć może, że w sercu jesteś tradycjonalistką. Uwielbiasz stabilizację nie tylko w życiu. Jednocześnie lubisz zwracać na siebie uwagę - w kontrolowany sposób.

A może lubisz paski? Ulubiony print na lato milionów kobiet na całym świecie. Znaczy to, że jesteś bardzo poukładana i lubisz klasykę bez udziwnień.

Jeśli zaś kochasz kwiaty znaczy to, że lubisz podkreślać swoją kobiecość i piękno.

No i jak? Zgadzacie się? Zagłosujcie w naszej sondzie!

 

Więcej modnych propozycji na lato 2016:

WOW! To świetna alternatywa dla sukienki 5 modnych nowości, które chcemy mieć Kochamy to! Hity z sieciówek do 100 zł