Alicja Bachleda-Curuś stawia na polskie marki fot. ONS/kolaż polki.pl

Alicja Bachleda-Curuś - Styl gwiazd - Moda wiosna 2016

Tym razem miała na sobie biżuterię sygnowaną polską metką
Karolina Kalinowska / 01.03.2016 09:39
Alicja Bachleda-Curuś stawia na polskie marki fot. ONS/kolaż polki.pl

32-letnia Alicja Bachleda-Curuś wróciła do polskiego show-biznesu. Wszystko za sprawą roli w komedii "7 rzeczy, których nie wiecie o mężczyznach". Akcja związana z promocją filmu wymaga od pięknej aktorki, aby częściej bywała na salonach. Co nie ukrywamy, bardzo nas cieszy! W ostatnim czasie paparazzi przyłapali ją na krakowskiej premierze filmu. Jak wyglądała?

 

Piękna @alicjabc na Krakowskiej premierze #7rzeczyktorychniewiecieofacetach Czekamy z niecierpliwością na dzisiejsza Warszawska premierę #7rzeczy ! :))

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna Krzyżanowska (@anna_krzyzanowska_pracownia)

Gwiazda na tę okazję wybrała seksowny kombinezon od Anny Krzyżanowskiej. Czarną kreację uzupełniła połyskującymi szpilkami, minimalistyczną kopertówką i piękna biżuteria. Do tego jeszcze efektowny makijaż i zaczesany do tyłu włosy. To musiało się udać!

Biżuteria polskiej marki

Jednak naszą największą uwagę zwróciła biżuteria, którą miała na sobie aktorka. Po krótkim śledztwie okazało się, że to elementy kolekcji, którą zaprojektowała dla polskiej marki W.KRUK sama Alicja Bachleda-Curuś. Tego wieczoru gwiazda zaprezentowała się w pięknych złotych kolczykach i łańcuszku z motywem paproci oraz złotej bransoletce, oraz pierścionku z brylantami i szmaragdami. Musimy przyznać, że biżuteria bardzo się nam podoba, jednak jej ceny zwalają z nóg.

fot: ONS.pl; złoty łańcuszek cena, ok. 999 zł; złoty pierścionek z brylantami i szmaragdami, cena, ok. 9 990 zł; złota bransoletka, cena, ok. 14 999 zł

Więcej modnych stylizacji gwiazd:

Księżna Kate nosi spódnicę z przeceny!
Ubierz się seksownie jak Magdalena Boczarska
Magdalena Socha nosi t-shirt od polskiego projektanta

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)