księżna Kate fot. ONS.pl

Księżna Kate w spódnicy z przeceny - Dolce & Gabbana - Styl gwiazd

Za ile ją kupicie w internecie?
Joanna Mroczkowska / 22.02.2016 05:56
księżna Kate fot. ONS.pl

Księżna Kate promuje inicjatywę dla Młodych - Young Minds Matter. Inauguracją akcji było pojawienie się jej w redakcji Huffington Post w roli redaktorki. Jak zwykle księżna działa charytatywnie a do tego robi to w jak najlepszym stylu.

Księżna Kate w spódnicy z przeceny

Małżonka księcia Williama wybrała na tę okazję stylowy zestaw ze spódnicą, która aktualnie jest na przecenie. Biała bluzka z ozdobną stójką od marki Reiss kosztuje ok. 1500 złotych (ją też kupicie w internecie), do tego założyła zegarek Cartiera i szpilki Stuarta Weitzmana.

A jeśli chodzi o rzeczoną spódnicę z wełny boucle  - jest ona projektu duetu Dolce & Gabbana. Aktualnie kosztuje ok. 1800 złotych jednak jest bardzo trudna do zdobycia. W końcu wszystko co założy księżna rozchodzi się jak świeże bułeczki.

księżna Kate w spódnicy Dolce & Gabbana
fot. ONS.pl

Podoba się wam najnowszy zestaw księżnej Kate? Czy uważacie, ze szaleństwo związane z nią i jej lookami jest bezsensownie napompowane?

Więcej modnych ubrań i dodatków:

Wybrałyśmy najładniejsze sukienki na wesele 2016 Pastelowy garnitur do biura? Czemu nie! 25 lutowych nowości z sieciówek