POLECAMY

Adidas Originals Blue na wiosnę-lato 2011

Miejska kolekcja przeznaczona dla tych którzy strojem chcą wyrażać siebie, ważne jest dla nich łączenie wygody, z tym co obecnie najmodniejsze w urban fashion style
Wiosenno-letnia odsłona kolekcji została stworzona z myślą o ludziach, którzy lubią się bawić i nie traktują wszystkiego zbyt poważnie. Linia łączy muzykę, sport, modę oraz sztukę, odzwierciedlając najważniejsze wartości marki: oryginalność, indywidualizm, autentyczność i innowacyjność.

Dzięki tegorocznej kolekcji adidas Originals Blue ubierzecie się od stóp do głów. Znajdziecie tu najmodniejsze fasony jeansów, intrygujące wzory butów, T-shirty z ciekawymi nadrukami i praktyczne torby. To ciuchy idealne na każdą miejską przygodę, bez względu na to czy wybieracie się na obiad w mieście, jesteście w drodze na siłownię, szwendacie się ze znajomymi tu i ówdzie lub spędzacie leniwe popołudnie w domowych pieleszach.

Kolekcja będzie też mega gratką dla fanów jeansów. Po raz pierwszy w historii proponujemy jeansy created by adidas Originals. dziewczyny mogą zaszaleć w mieście zakładając modele skinny fit o nazwie Cupie albo tak modne ostatnio boyfriendy, u nas kryjące się pod nazwą Winneta.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)