bielizna z biobawełny z Lidla fot. Adobe Stock

W Lidlu kupisz ekologiczną (i ładną!) bieliznę z biobawełny. Co to takiego?

Bielizna powinna być wygodna, ładna, ale jeśli do tego jest jeszcze ekologiczna, nie ma się już nad czym zastanawiać. W Lidlu kupisz teraz bieliznę z biobawełny, która spełnia każdy z tych warunków.
Urszula Wilczkowska / 14.02.2020 06:53
bielizna z biobawełny z Lidla fot. Adobe Stock

Dużo się ostatnio mówi o modzie ekologicznej i fair trade. Bardzo nas to cieszy, bo te tematy są naprawdę bliskie naszemu sercu. Tym bardziej cieszymy się, gdy widzimy coraz więcej ekologicznych produktów w ofercie dużych sieci sklepów - tak było na przykład w przypadku rewolucyjnego wegańskiego mięsa mielonego z Lidla.

Marka jednak nie poprzestaje na tym i do swoich sklepów wprowadza coraz to nowe produkty. Tym razem naszą uwagę przykuły ubrania z biobawełny, szczególnie bielizna. 

Bielizna z biobawełny z Lidla

Czym różni się biobawełna od zwykłej bawełny? Przede wszystkim, już jej uprawa jest wolna od chemikaliów, pestycydów, a przede wszystkim od wyzysku. Większość pracowników na polach bawełny to dzieci nawet poniżej 14 roku życia, warto więc się zastanowić, z czego zrobiona jest nasza odzież.

bielizna z biobawełny do kupienia w Lidlu

Co więcej, bielizna z Lidla ma dodatek alg i jonów srebra, które działają antybakteryjnie i pomagają zachować świeżość na dłużej. I to nawet po wielu praniach! Za dużą zawartość bawełny w bieliźnie podziękuję ci też twoja skóra. Jest o wiele przyjemniejsza w dotyku, a do tego oddycha, co jest szczególnie ważne przy skórze skłonnej do podrażnień i infekcji.

Wśród oferty w Lidlu znajdziesz dwupaki podkoszulek, staników oraz majtek w różnych krojach. Wszystkie dostępne są w 3 rozmiarach - S, M oraz L. Znajdzie się również coś dla mężczyzn. W ofercie są dostępne bokserki oraz podkoszulki dla mężczyzn z tej samej linii. W sklepie internetowym Lidla będziesz mogła kupić je już od soboty 15.02.

Masz chandrę? Wejdź na Modago.pl. Nic tak nie poprawia humoru jak nowa bielizna damska.

Przeczytaj więcej o ciekawych ofertach w Lidlu:
Śliczne gumowe sztyblety za 49 zł. Barbara Kurdej-Szatan ma niemal takie same
Wielka wyprzedaż w Lidlu - co warto kupić nawet 80% taniej?
Dzięki temu gadżetowi już nigdy nie sięgniesz po prostownicę