Wyprzedaż do 80% w Lidlu. Przecenione będzie m.in. małe AGD

Lidl wyprzedaże fot. Adobe Stock
Taniej będzie można kupić m.in. robot sprzątający, bezprzewodowy odkurzacz i robot planetarny z blenderem.
Urszula Wilczkowska / 12.02.2020 10:27
Lidl wyprzedaże fot. Adobe Stock

Lidl ogłosił ogromną wyprzedaż. Wybrane produkty z oferty stacjonarnej sklepu będą przecenione nawet o 80%, jeśli więc polujesz na małe AGD do domu, koniecznie zajrzyj do najbliższego. My wybrałyśmy 3 rzeczy, które wzbudziły w nas szczególną ciekawość. Co to takiego i w jakiej cenie będzie można je kupić?

Inteligentny robot sprzątający, cena z 649 zł na 444 zł

Samosprzątający się dom to chyba marzenie każdej pani domu. Jak się okazuje, teraz to marzenie jest w zasięgu ręki. Robot sprzątający odkurzy za ciebie podłogę, gdy ty będziesz mogła się oddać przyjemniejszym zajęciom – na przykład czytaniu książki, na którą od kilku miesięcy nie masz czasu.

Model z Lidla ma 5 trybów sprzątania i pozwala na 120 minut pracy. Spokojnie więc odkurzy na raz całe mieszkanie, po czym automatycznie wróci do stacji ładowania. Nie musisz się bać o schody – robot sprzątający może stworzyć wirtualną ścianę, dzięki czemu ograniczysz obszar, który odkurza.

Lidl robot sprzątający

Bezprzewodowy odkurzacz PowerPro Duo, cena z 569 zł na 333 zł

Jeśli nie ufasz robotom sprzątającym, w Lidlowych wyprzedażach też znajdziesz coś dla siebie. Bezprzewodowy odkurzacz to gratka przede wszystkim dla tych, którzy cenią sobie przestrzeń. Doskonale sprawdzi się w małych mieszkaniach, w których każdy centymetr kwadratowy jest na wagę złota.

Odkurzacz Philips może pracować nieprzerwanie przez 40 minut. Jest wyjątkowo lekki – waży zaledwie 2,9 kg. Ma też wbudowany odkurzacz ręczny, dzięki któremu sprzątniesz nawet trudno dostępne powierzchnie.

odkurzacz bezprzewodowy

Robot planetarny z blenderem, cena 444 zł na 249 zł

Roboty planetarne są bardzo przydatne w kuchni – sprawdzają się szczególnie u osób, które lubią słodkie wypieki. Z jego pomocą wyrobienie ciasta drożdżowego lub masy cukrowej nie będzie już koszmarem – będziesz mogła spokojnie patrzeć, jak robot robi wszystko za ciebie.

Model z Lidla ma też wbudowaną funkcję blendera. Oprócz ciast będziesz więc mogła przyrządzić zdrowy koktajl lub sorbet owocowy. Jest też wyposażony w 3 wymienne końcówki – do ubijania, mieszania oraz zagniatania ciasta.

robot planetarny z lidla

Promocja rozpocznie się 20.02.2020 roku i będzie obowiązywała tylko w sklepach stacjonarnych Lidl.

Przeczytaj więcej o okazjach w Lidlu:
Baleriny za 25 zł ładniejsze niż z Zary czy H&M
Buty, które wyglądają jak Emu, a kosztują 119 zł
Szczotka prostująca, która zastąpi ci prostownicę
Stylowe ramoneski za 85 zł
Sztyblety za 39 zł, które pasują do wszystkiego

Redakcja poleca

REKLAMA