Dzięki temu gadżetowi z Lidla za 59 zł już nigdy nie sięgniesz po prostownicę

Lidl szczotki prostujące fot. Adobe Stock
Szczotka prostująca z Lidla raz na zawsze odmieni twoją poranną stylizację włosów. Kosztuje jedynie 59 złotych, a oszczędzi ci wiele czasu!
Urszula Wilczkowska / 06.02.2020 13:07
Lidl szczotki prostujące fot. Adobe Stock

Ten mały, niepozorny gadżet potrafi naprawdę ocalić dzień. Jeśli kiedykolwiek obudziłaś się rano i po prostu czułaś, że z twoimi włosami coś jest nie tak, doskonale znasz to uczucie. Nie zawsze jest jednak czas, by móc je od nowa umyć lub nawet spędzić kilkanaście minut z prostownicą.

Z pomocą przyjdzie ci wtedy właśnie szczotka prostująca. Chociaż wielu osobom może się wydawać bezużyteczną durnostojką, naprawdę warto mieć ją w swojej łazience. Model z Lidla kupisz od ręki w bardzo atrakcyjnej cenie.

Szczotka prostująca do włosów z Lidla

Z jej pomocą w zaledwie kilka minut sprawisz, że twoja fryzura będzie wyglądać jak prosto z salonu. Szczotka prostująca Silvercrest kosztuje 59,90 zł i jest dostępna w sklepie online Lidla. Warto przyjrzeć się jej bliżej!

szczotka prostująca Silvercrest do kupienia w Lidlu

Ten model posiada zakres temperatur od 100 do 180 stopni Celsjusza – nada się więc też i do delikatnych włosów, które potrzebują specjalnego traktowania. Nie zapomnij jednak, że zawsze warto używać specjalnych termoochronnych kosmetyków.

Rozgrzewa się w kilkanaście sekund, a do tego ma specjalną powłokę ceramiczną, która minimalizuje ryzyko przypalenia się włosów. Sprawia też, że jej powierzchnia jest idealnie gładka, dzięki czemu szczotka nie ciągnie nawet mocno splątanych włosów i ułatwia prostowanie ich.

Szczotka z Lidla będzie też idealna dla zapominalskich – po 45 minutach bezczynności wyłączy się samoistnie. Chociaż radzimy jednak zawsze pamiętać o wyłączeniu takich sprzętów z prądu, na awaryjne sytuacje będzie w sam raz.

Poczytaj więcej o zakupach w Lidlu:
Trencz za 69 złotych
Wyszczuplające jeansy za 44 złotych
Wiosenne kurtki za 65 złotych
Klasyczna ołówkowa spódnica za 25 złotych

Redakcja poleca

REKLAMA