Konferencja Orsay - relacja z wydarzenia

Orsay jest w Polsce od 20 lat. Aż ciężko uwierzyć, że ten czas tak szybko leci!
Karolina Kalinowska / 07.09.2017 17:12

Jessica Mercedes i Ania Starmach to nowe ambasadorki Klubu Modnych Kobiet ORSAY!

Co będzie modne w sezonie jesień-zima 2017/2018? Tutaj znajdziecie wszystko o najważniejszych trendach!

Ta znana i lubiana sieciówka już od 20 lat proponuje polskim klientkom prawdziwie kobiecą modę. Ten jubileusz to okazja, aby podkreślić najważniejszą wartość marki - kobiecość. Modna kobieta zwraca uwagę nie tylko na swój wygląd zewnętrzny, ale dba o siebie także od wewnątrz. Ambasadorki Klubu Modnych Kobiet Orsay - Jessica Mercedes i Ania Starmach, wiedzą o tym najlepiej.

W przygotowanej z tej okazji kampanii zdradzają, co dla nich znaczy być modną kobietą i z kim najbardziej lubią cieszyć się modą. Stylizacje stworzone przez ambasadorki można zobaczyć w specjalnej sesji zdjęciowej, a cenne wskazówki przeczytać w Poradnikach Modnej Kobiety autorstwa Jessici i Ani.

Szykuje się wielka zmiana? Jedna z najpopularniejszych sieciówek zatrudniła dojrzałe modelki

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/17.09.2017 12:56
Fajne ubrania znajdziecie też u nas na mzakupy,com! Mamy tam same promocje z wielu sklepów odzieżowych, jak Promod, ShowRoom i inne :)
/10.09.2017 13:25
przecież ORSAY to jakość tandety z bazarku, Czy one nie wtydzą się reklamować tak niską jakość? Pieniądze drogie panie to nie wszytko Najbardziej dziwię sie Mercedes, kiedys była oburzona że Wittchen sprzedaje torebki w LIDLU a teraz reklamuje niską jakoć