Polki w mieście - coaching za pomocą klocków LEGO

Klocki Lego nie tylko służą do zabawy. Czy wiesz, że z ich pomocą możesz osiągnąć zdecydowanie więcej, jeśli chodzi o twoją ścieżkę kariery?
Agata Bernaciak / 23.11.2016 15:05

Jak wyglądają warsztaty przy użyciu klocków Lego?

Okazuje się, że dzięki klockom Lego można wprowadzać zmiany w firmie, usprawniać komunikację między pracownikami, a także budować własną markę! Nie wierzycie? Ten film przekona was, że to podejście naprawdę ma sens!

Zaczęli od śpiewania w samochodzie, a teraz chcą nagrać płytę. Wzruszający duet - syn i ojciec chory na Alzheimera - podbija świat!

Cały proces zaczynamy od zestawu startowego, który liczy 48 elementów. Na jego podstawie można przeprowadzić nawet 3-godzinne zajęcia.

W trakcie warsztatów każdy uczestnik dostaje zadania - np. polecenie stworzenia współpracownika z sennych koszmarów. Okazuje się, że tak - wydawać by się mogło - banalne zadanie, przysparza nieraz naprawdę wiele problemów (które z kolei uczymy się pokonywać).

Dzięki klockom Lego lepiej poznajemy otoczenie, rozmawiamy o wartościach, emocjach, sprawach nienamacalnych, obrazujemy swoje wymagania, a także uzmysławiamy sobie, czego tak naprawdę potrzebujemy, czego się boimy i na czym nam należy.

Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu!

Sokolniczka, kynolog i kobieta-myśliwy. Teraz Polka! Tańcząca z ptakami Agata Telimena Bielowska

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA