Kobiety oszalały na punkcie butów, które nosi Ania Lewandowska. Czy są warte swojej ceny?

Też możecie je mieć!
Lewandowska w butach Nike fot. ONS.pl

Anna Lewandowska to nie tylko trenerka i żona najlepszego polskiego piłkarza, ale również modowa inspiracja. Wiele kobiet uważnie śledzi jej styl i stara się go naśladować.

Lewandowska bardzo lubi ubrania i dodatki największych światowych domów mody, ale równie często decyduje się na rzeczy, które może mieć w szafie każda z nas.

Apartament Lewandowskich to Mount Everest warszawskich nieruchomości. Nie wiemy, co robi największe wrażenie

Jakiś czas temu pojawiła się w kolorowym swetrze z H&M, kilka razy widziano ją w botkach i kozakach od marki Badura, swetrze z dekoltem The Odder Side czy welurowej ramonesce Zaquad.

Tym razem żona Roberta Lewandowskiego zdecydowała się na charakterystyczne sportowe buty.


fot: Instagram @annalewandowskahpba/ buty sportowe Nike, cena, ok. 719 zł

Udało się nam ustali, że ten model pochodzi z kolekcji Nike - AIR MAX 97 UL 17. Ania zdecydowała się na różowe, ale w ofercie marki są również modele w czarnej, szarej i białej wersji kolorystycznej.

Jeżeli chcecie mieć je w swojej kolekcji to przygotujcie się na wydatek rzędu 719 zł.

Co myślicie o tych butach? Czy są warte swojej ceny?

Lewandowska o posiadaniu pieniędzy: "Nic nie jest dane raz na zawsze". Trenerka wspomniała, jak żyła w biedzie

 

Nasze posiłki poza domem – ✔️w pracy, ✔️na uczelni, ✔️w szkole, w ✔️podróży – bardzo często nie są planowane. I to jest błąd. ❌ Myślę, że szybko się ze mną zgodzicie, jeśli tylko poznacie moje argumenty...🙋🏼 Dzisiaj na blogu propozycja 👉🏻 www.hpba.pl 👉🏻 przepisy na zdrowe i proste LUNCHBOXY na WYTRAWNIE, jak i na SŁODKO @diet_by_ann 😉✌🏻️ ✌🏻️No to fruu✈️✈️✈️Polska #healthyteam #hpba #healthyplanbyann #annalewandowska #lunchbox #fly #Poland #motivationbyann Our meals outside home - ✔️ in the workplace, ✔️in college, ✔️ at school, ✔️during journey - very often are not planned. And that is a mistake. ❌ I think you will agree with me quickly, if you know my arguments ... 🙋🏼 Today on the blog 👉🏻 www.hpba.pl 👉🏻 recipes for healthy and simple LUNCHBOX savoury, as well as sweet :) Off we go✈️✈️✈️

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/rok temu
Ta cala moda to jedno wielkie oszustwo. Ubieramy sie, zeby bylo nam cieplo, zeby nie swiecic golizna i zeby ladnie tez wygladac, jak ptaszek w kolorowych piorkach, ale to co roku pokazuja " guru" mody to s,tuczne pompowanie kasy. Nowe nie znaczy atrakcyjne, czesto szkoda materialu i pracy na efekt koncowy.
/rok temu
sportowe buty i skórzana kurtka poprostu inspirujące bardzo 🤣
/rok temu
buty nic nadzwyczajnego, nie warte tyle kasy, ale jak kto lubi....
POKAŻ KOMENTARZE (2)