Lewandowska o posiadaniu pieniędzy: „Nic nie jest dane raz na zawsze”. Trenerka wspomniała, jak żyła w biedzie

Kiedyś żyła w biedzie...
Lewandowska o posiadaniu pieniędzy: „Nic nie jest dane raz na zawsze”. Trenerka wspomniała, jak żyła w biedzie fot. ONS.pl

Anna Lewandowska o trudnym dzieciństwie w wywiadzie dla magazynu "Women's Health". Co powiedziała?

Anna Lewandowska pojawiła się na okładce "Women's Health" opowiedziała o relacjach z mężem, wzruszeniach i... trudnym dzieciństwie. W jej domu się nie przelewało, dlatego Lewandowska szanuje każdy grosz. W wywiadzie dla magazynu wyznała ponownie opowiedziała o tym, co jest dla niej najważniejsze i dlaczego wyżej ceni sobie wartości rodzinne, niż materialne.

Marzyła o tym od dawna i teraz się udało. Anna Lewandowska pochwaliła się kolejnym osiągnięciem

Anna Lewandowska o trudnym dzieciństwie

Przeżycia z dzieciństwa wiele ją nauczyły, ale nie lubi mówić - rzadko wraca do tych momentów, skupia się na tym, co jest tu i teraz.

Nie lubię wracać do tamtych chwil, ale tak, to prawda, że był taki moment, w którym życie dorastającej dziewczynki wywróciło się do góry nogami. Było trudno, ale dziś jestem zdania, że - jak to mówią - co cię nie zabije, to cię wzmocni. Wyszłam z tego doświadczenia doroślejsza i z poczuciem, że nie warto płakać nad losem, tylko trzeba brać sprawy w swoje ręce - przyznała Anna Lewandowska w Women's Health.

Mówi się, że życie to w 10% to, co Cię spotyka, a w 90% to, jak na to reagujesz.
- Anna Lewandowska

Anna w wywiadzie wyznała, co sądzi o posiadaniu pieniędzy. Oznajmiła, że nic nie jest dane raz na zawsze, nie można spocząć na laurach. Najważniejsza jest dla niej rodzina, a nie posiadanie dóbr.

Lewandowska w programie Mołek: "Zostaliśmy z mamą bez środków do życia"

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)