Anna Lewandowska screen Instagram

Anna Lewandowska na okładce magazynu sportowego

Jest z siebie dumna!
Edyta Liebert / 17.11.2017 16:02
Anna Lewandowska screen Instagram

Anna Lewandowska pochwaliła się okładką "Women's Health", na której się znalazła. Opisała, jak bardzo marzyła o tym osiągnięciu i jaką dumę czuje, patrząc na swoje zdjęcie.

Lewandowska pozowała w białej, podwiniętej koszulce, związanej pod biustem i krótkich srebrnych spodenkach. Wygląda i sexy, i fit. Stylizacja odsłoniła bardzo zgrabny brzuch sportsmenki, który wierzymy, że nie został poddany retuszom. Lewandowska nie mogła sobie odmówić kilku słów komentarza odnośnie do fotki:

 

Życie to marzenia💥, każde marzenie głośno wypowiedziane przybliża nas do jego spełnienia. Jako mała dziewczynka, mały sportowiec zawsze chciałam wystąpić w sportowym piśmie. 😍 Dzisiaj mogę Wam powiedzieć, że ciężka praca popłaca, a marzenia są po to, żeby je realizować. Wierzmy w swój potencjał, bo każdy z nas go ma! Już od dziś w kioskach najnowszy numer Women's Health Polska @womenshealthpolska 👉🏻 pierwszy raz po ciąży, zaproponuje Wam trening byAnn oraz artykuł do przeczytania 😉 ❤️❤️❤️ Ann Zdjęcie by Iza Grzybowska ❤️💥 @iza_grzybowska 💥💥💥💥💥💥#motivation #motivationbyann #hpba #healthyplanbyann #annalewandowska #hpba

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Życie to marzenia, każde marzenie głośno wypowiedziane przybliża nas do jego spełnienia. Jako mała dziewczynka, mały sportowiec zawsze chciałam wystąpić w sportowym piśmie. Dzisiaj mogę Wam powiedzieć, że ciężka praca popłaca, a marzenia są po to, żeby je realizować. Wierzmy w swój potencjał, bo każdy z nas go ma!
– napisała Anna Lewandowska na portalu społecznościowym.

Motywujące słowa Lewandowskiej rozgrzały fanki. Anna Lewandowska doczekała się pochlebnych komentarzy - nic dziwnego, na okładce prezentuje się jako uosobienie szczęścia i sukcesu.

Właśnie czytam, świetny wywiad gratulacje 👍🏻 Ps. Nie myślała pani nad tym aby stworzyć swój własny magazyn podobny do Ewy Chodakowskiej "Be active"?

Wow ❤️przepiękne to zdjęcie !

Super zdjęcie Ania!!! 😊 u mnie też głowa pełna planów i marzeń i zdecydowanie zgodzę się , że marzenia są po to żeby je realizować! Nie pozwólmy by nasz umysł ograniczał naszą wyobraźnię:)

Ewa Chodakowska zaskoczyła fanki. Zaryzykowała i przygotowała coś specjalnego