Anna Lewandowska w platynowym blondzie

Gratulujemy dystansu do siebie, bo bez niego ani rusz!
Edyta Liebert / 24.11.2017 09:11

Do sieci trafiło zdjęcie Anny Lewandowskiej w bardzo jasnym, nietwarzowym blondzie. Zanim internauci zaczęli się naśmiewać, Lewandowska zrobiła to pierwsza i umieściła na swoim Instastory kilka fotek sprzed lat, śmiejąc się sama z siebie!

Jedno jest pewne - Anna Lewandowska nie wróci do tego odcienia blondu. Jej stare zdjęcia wywołały zamieszanie, bo zanim pojawiły się z jej komentarzem wyśmiewającym ten look, fani byli przekonani, że trenerka przefarbowała się na platynowy blond z żółtym połyskiem, chcąc pójść w ślady.

Lewandowski przefarbował się na siwo. „Mojej żonie się podoba”

Lewandowska pokazała fotki z początków związku z piłkarzem, z towarzyskiego kibicowania oraz z dzieciństwa udowadniając, że jako kilkulatka miała bardzo jasne włosy - to zdjęcie szczególnie upodobali sobie komentujący, bo trafiło do jej galerii na Instagramie. Pokazała także, że w blondzie zdobyła złoty medal na Mistrzostwach Europy! Co ciekawe Robert, gdy poznał Anię, choć był pod wpływem jej uroku obiecał sobie, że namówi ją na zmianę koloru włosów i... udało się!

 

Zadbaj o swoje zdrowie dla ciała i umysłu!🔝🍎💥 Jedzenie jest częścią naszego życia, w związku z tym powinno dostarczać nie tylko podstawowych składników odżywczych, ale i przyjemności. 🔛👌🏻😊 Odpowiedni wybór produktów ma ogromne znaczenie na to jak się czujemy, jaką mamy energię, jak funkcjonujemy! ☝️ Odpowiednie jedzenie pozwala zachować piękne włosy, paznokcie i jędrne ciało! ☝️ Podchodzę do życia holistycznie - a Ty?🎓 Zapraszam na bloga 👉🏻 JAK ZACZĄĆ ZDROWO ŻYĆ?! 👉🏻 www.hpba.pl Zdjęcie. @iza_grzybowska / Women’s Health @womenshealthpolska ❤️❤️💥💥💥 #photo #womenshealth #poland #motivationbyann #annalewandowska #healthyplanbyann #healthy #byAnn #zdrowie #imperium Take care of your health for your body and mind! Eating is part of our life, therefore it should provide not only the essential nutrients but also the pleasure. 🔛👌🏻😊 The right choice of products has a huge impact on how we feel, how energetic we are, how we are functioning! ☝️ Proper food allows you to have beautiful hair, nails and firm skin! ☝️ I have holistic approach to life - how about you? 🎓 Photo. Iza Grzybowska / Women's Health Polska ❤️❤️💥💥💥

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Zobaczcie zdjęcia - nie pytamy o waszą opinię, bo trudno wyrazić inną, niż: „nigdy więcej” ;)

Dlaczego Lewandowski przefarbował się na siwo? Oto prawdziwy powód