Tatuaż znak zodiaku - te wzory nigdy nie wyjdą z mody

Baran, Panna, a może Waga? Jeśli chcesz podkreślić swój znak zodiaku, wytatuuj go. Zobacz inspirujące wzory!
Małgorzata Germak / 18.07.2019 16:26

Data urodzenia determinuje przynależny do nas jeden z 12 znaków zodiaku. Każdy wyróżnia się innymi cechami. Fani astrologii coś wiedzą na ten temat :-). Osoby, które tatuują wzór swojego zodiaku na ciele, zwykle chcą w ten sposób wyrazić siebie i podkreślić tę przynależność. Jeśli i ty wierzysz w siłę i moc znaków zodiaku, zobacz inspiracje na tatuaże z Instagrama i w naszej galerii wzory 12 znaków zodiaku do wytatuowania.

Baran

Pierwszy astrologiczny znak. Obejmuje osoby urodzone między 21 marca a 19 kwietnia. Przypisuje się im silną wolę i chęć osiągnięcia celu. Na Baranach można polegać, są lojalne. Zobacz przykład minimalistycznego tatuażu ze znakiem zodiaku Barana?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez J U L I E D I (@tattoojuliedi)

Byk

Jeśli urodziłaś się między 20 kwietnia a 22 maja, pewnie chcesz wytatuować sobie ten znak zodiaku. Byki są zdecydowane i uparte, lubią poświęcać się przyjemnościom. Zobacz mega w aktualnych trendach tatuaż ze znakiem zodiaku Byka na przedramieniu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sus-Boom Tattoo (@susboom_tattoo)

Bliźnięta

To znak zodiaku osób urodzonych w dniach 21 maja - 20 czerwca. Są impulsywne i otarte. To niezwykle towarzyscy ludzie obdarzeni dużym poczuciem humoru. Delikatny, kobiecy tatuaż symbolizujący znak zodiaku Bliźniąt może wyglądać np. tak:

Rak

Znak zodiaku osób urodzonych w przedziale 21 czerwca - 22 lipca. Raki są delikatne i uczuciowe. Mają wielką wyobraźnię, bywają nieśmiałe. Piękny tyatuaż adekwatny dla tego znaku zodiaku:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Giovanni Tatoo's (@tattoocrueladiccion)

Lew

Urodzeni między 23 lipca a 22 sierpnia są silnymi osobowościami, rozsądne i ciekawe świata. Łatwo wchodzą w relacje międzyludzkie. A piękny, kolorowy tatuaż ze znakiem zodiaku Lwa? Na przykład taki:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ☯️ Dalila Salomé (@salome_tattoo_trip)

Panna

Urodziłaś się między 23 sierpnia a 22 września? Twardo stąpasz po ziemi, działasz logicznie i dbasz o szczegóły. Jesteś osobą oszczędną, bywasz małomówna. Zobacz kobiecy tatuaż ze znakiem Panny.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Evgeniya Kovaleva (@kovaleva.tattoo)

Waga

Osoby urodzone pomiędzy 23 września a 22 października, to Wagi. Są poukładane i solidne, wzbudzają sympatię swoją pogodą ducha. Potrafią z gracją wybrnąć z kłopotliwych sytuacji. A tu minimalistyczny tatuaż ze znakiem zodiaku Wagi na przedramieniu:

Skorpion

Kto się urodził między 23 października a 21 listopada jest odporny na niepowodzenia, pracowity i wytrwały. W miłości oddany i lojalny. Zainspiruj się pięknym tatuażem dla osób spod znaku Skorpiona.

Strzelec

Osoby, których data urodzin zawiera się w przedziale 22 listopada - 21 grudnia są silnie zdeterminowane na cel i wiedzą, czego chcą. Kobiety Strzelce są namiętne i uwodzicielskie. Tatuaż na plecach z tym znakiem zodiaku może wyglądać naprawdę interesująco.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Алла Мехович (@alla_mekhovych)

Koziorożec

Urodzeni między 22 grudnia a 19 stycznia to osoby praktyczne, dojrzałe i konsekwentne. Zdarza im się za mocno gonić za sukcesem. Przykład minimalistycznego, delikatnego, kobiecego tatuażu z tym znakiem zodiaku:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tattoo Studio 🦋 (@lftattooink)

Wodnik

Jeśli przyszłaś na świat w terminie od 20 stycznia do 18 lutego, to pewnie nie lubisz sztywnych zasad i chodzenia wydeptanymi ścieżkami. Jesteś otwarta na nowości i potrzebujesz zachować niezależność. Tatuaż Wodnik na nadgarstku potrafi wyglądać bardzo kobieco.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Zarina Pond (@zarinapond)

Ryby

Zakres dat urodzin dla tego znaku zodiaku to 19 lutego - 20 marca. Ryby są zmienne, łatwo na nie wpłynąć. To osoby wrażliwe i pomocne. Zobacz, jak może wyglądać subtelny, kolorowy tatuaż dla kobiet ze znakiem zodiaku Ryb.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @tatoonerd

Chcesz więcej inspiracji? Zerknij do galerii - wzory na tatuaż z 12 znakami zodiaku.

Więcej o tatuażach:Wszystko, co musisz wiedzieć, zanim zrobisz tatuażTatuaże w formie napisów mogą być bardzo kobiecą ozdobą. Zobacz inspiracje!Poznaj znaczenie 5 najpopularniejszych tatuaży

Redakcja poleca

REKLAMA