9 marek kosmetycznych, po których nie spodziewasz się, że są polskie

Zajrzyjcie do naszej galerii!
Karolina Kalinowska / 26.02.2016 06:31

Uwielbiamy kosmetyki polskich marek i jesteśmy bardzo szczęśliwe, że jest ich tak dużo.

Jakiś czas temu dyrektor marketingu znanej marki kosmetycznej powiedział nam, że trzeba być bardzo odważnym, żeby wchodzić ze swoimi produktami do Polski. Wszystko przez bardzo silną konkurencję, która oferuje znakomitej jakości produkty w przystępnej cenie. Prawdę mówiąc, ciężko się z nim nie zgodzić.

Niezwykłe kosmetyki, które zapragniesz mieć

Cudze chwalicie, swojego nie znacie...

Okazuje się, że na polskim rynku jest bardzo dużo marek kosmetycznych, o których nawet nie pomyślałybyście, że mogą powstawać w naszym pięknym kraju. Na naszej liście znalazła się m.in. marka Dottore, która oferuje kosmetyki do pielęgnacji, które pomagają w utrzymaniu jej zdrowia i dobrego wyglądu. Intensywnie nawilżający krem z 5% kwasem migdałowym mamy zawsze przy sobie.

Poznaj markę: Dottore

Jednak największym zaskoczeniem był dla nas Bikor. Przecież ziemię egipską tej marki zna praktyczne każdy! Nawet koleżanka z redakcji zwróciła nam uwagę, gdy przygotowywałyśmy ten materiał: "Ej, ale Bikor to chyba nie jest polski?". Okazuje się, że jest! Ta marka oferuje wysokiej jakości kosmetyki do makijażu. Rozświetlający puder daje zniewalający efekt, bez ziemi egipskiej nie możemy żyć, a róż w sekundę dodaje skórze młodzieńczego blasku. Zajrzyjcie do naszej galerii i poznajcie inne polskie marki kosmetyczne.

Te kosmetyki pozwolą wam przetrwać jesień

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)